Yükselen Burç Yorumları, Yükselen Burçlar

Yükselen burç nedir? Yükselen burç ne ifade eder? Yükselen burç kısaca başkalarıyla tanışırken taktığımız maske olarak kabul edilir. Belki de en yerinde tabiri; olaylara karşı verdiğimiz otomatik tepkiler olduğudur. Yükselen burç, doğal savunmamızı ve günlük sorunlarla nasıl başa çıktığımızı gösterir .


Yükselen Koç Burcu Özellikleri

Yükseleni koç burcu olanların en belirgin özellikleri inatçı ve hırslı olmalarıdır. Kafasına koyduğunu yapmak için savaşmaktan hiç çekinmezler. Cesur bir şekilde hedefe ilerler, asla geri adım atmayı düşünmezler. Açık sözlüdürler, hayatı bir meydan okuma olarak görürler. Kendilerine karşı tehdit oluşturacak bir şey olursa ilk önce aşırı tepki verirler. Olayın ayrıntıları daha sonra çözerler. Rekabetten zevk alırlar bu onlar için motivasyon kaynağıdır. Bulunduğu her ortamda enerjik yapılarıyla ve kendinden emin halleriyle hemen fark edilirler. Özgür olmak onlar için önemlidir, aksi taktirde bulunduğu yerden kaçarak uzaklaşırlar. Yükseleni Koç burcu olanlar için sabırsızlık bir sorundur. Bir şeyin olmasını istediklerinde, çabucak olsun isterler. Her zaman bir şey peşindedirler. Fiziksel aktiviteler zihinlerini boşaltmalarına çok yardımcı olur. Genel olarak uzun ve ince bir görünüme sahiptirler. Göze ciddi bir ifade veren birbirine yakın ve belirgin kaşları vardır.


Yükselen Boğa Burcu Özellikleri

Yükseleni boğa burcu olanların en belirgin özellikleri nazik ve anlayışlı olmalarıdır. Şefkatli ve sabırlı doğaları vardır. Herkese kucak açmak isterler, özellikle yakın çevresine aşırı korumacı olma eğilimindedirler. Her zaman plan yaparlar, tüm riskleri hesaplar sonra harekete geçerler. Kendi kuralları vardır emir almayı pek sevmezler. Konuşmaları yavaştır ve her kelimeyi dikkatlice seçerler. Onları kızdırmak zordur, olaylara genel olarak aşırı tepki vermezler. Problemleri sakin, pratik ve seviyeli bir şekilde çözmek isterler. Doğruları için savaşmaktan kaçınmazlar. Güçlü ve inatçılardır, hedefe ulaşmak için hiç durmadan çalışırlar. Kimseyi yarı yolda bırakmazlar, güvenilirlerdir. Duyuları ve algıları güçlü olan Yükselen Boğa burcunun lükse, konfora ve güzel olan şeylere de ilgisi yüksektir. İyi bir yemekten, yeni bir restoran keşfetmekten büyük keyif alırlar. Genel olarak orta uzunlukta olup göğüs ve omuz kısmı dikkat çeker.


Yükselen İkizler Burcu Özellikleri

Yükseleni İkizler Burcu olanların en belirgin özellikleri meraklı ve sevimli olmalarıdır. Her zaman yeni bir şeyler öğrenmek isterler, zihinleri sürekli hareket halindedir. Her şey onlar için heyecan vericidir. Büyük bir merakla her türlü bilgiyi öğrenmeli ve çok fazla deneyim kazanmalıdırlar. Bu nedenle, genellikle bağlanma konusunda iyi değildirler. Güçlü bağlardan ve güçlü duygulardan kaçınmayı tercih ederler. Çünkü sağlam bağların, hareketliliğini ve özgürlüğünü tehdit ettiği hissine kapılırlar. Çabuk sıkılırlar, odaklanma konusunda problem yaşayabilirler. Hatta bazen söylediklerinizi dinlemiyor gibi görünebilirler. Neyi önemsediklerini veya neyin dikkatini çekeceğini anlamada şüpheye düşmeniz çok olasıdır. İletişim yetenekleri çok güçlüdür. Her ortamda zekası ve eğlenceli yapısıyla dikkat çeker. Genel olarak ince bir vücut yapısı vardır. Geniş alınları ve küçük çenesiyle dikkat çekerler.


Yükselen Yengeç Burcu Özellikleri

Yükseleni Yengeç Burcu olanların en belirgin özellikleri şefkatli ve kibar olmalarıdır. İnsan ilişkilerine çok büyük önem verirler. Karşılaştıkları her şeyi derinden hissederler, bu his onların bir parçasıdır. Bir şeyleri kişisel algılama, duygularının kolayca incinmesi ve çok çabuk savunmaya geçme eğilimi vardır. Bu nedenler yeni kişilerle tanışırken dikkatli olurlar. Yeni durumlar ortaya çıktığında, hemen geri çekilebilir veya utangaç davranabilirler. Mükemmel hafızaları vardır ve ilginç bir şey bulurlarsa büyük odaklanma yeteneğine sahiptirler. Hareketlerinde dikkatli ve zariftir, her adımda kendinden emin ilerler ve bir sonraki adımın güvenli olup olmadığını anlamak için zamana ihtiyaç duyarlar. Muhteşem güçlü sezgileri vardır. Diğer insanlarla iletişimdeyken çok empati kurarlar ve kolayca onların yerine kendilerini koyabilirler. Genel olarak yumuşak hatları ve oval yüz şekliyle dikkat çekerler.


Yükselen Aslan Burcu Özellikleri

Yükseleni Aslan Burcu olanların en belirgin özellikleri dikkat çekici ve eğlenceli olmalarıdır. Onlar için iyi vakit geçirmek önemli bir önceliktir ve neredeyse her durumu eğlenceli bir şeye dönüştürebilirler. Moda ve stile dair her şeyden zevk alırlar. Güzel bir araba, ayakkabılar veya mücevherler gibi iyi imaj veren eşyalar kendilerini daha özel ve daha güvenli hissetmelerini sağlar. Hayata pozitif bakarlar. İyi kalpli, cömert ve onurlulardır. Eleştirilmeyi hiç sevmezler, tavsiyelere nispeten biraz daha açık olabilirler. Başkalarını motive etme ve yönetme becerisine sahiptirler. Otoriter ve kendine güvenen yapısından dolayı işyerinde liderlik pozisyonları için çok uygundurlar. İpleri ellerinde tutmayı severler. Hayatın tadını sonuna kadar çıkarırlar. Kendinden şüphe duymazlar. Her şey onlar hakkında olmalı. Birçoğu için biraz kibirli ve bencil görünebilirler. Yaşları kaç olursa olsun, çocuk ruhludurlar. Genel olarak orta boyludurlar. Saçları ve bakışlarıyla dikkat çekerler.


Yükselen Başak Burcu Özellikleri

Yükseleni Başak Burcu olanların en belirgin özellikleri mükemmeliyetçi ve çalışkan olmalarıdır. Hata yapmaktan ve zaman kaybından kaçınmak için herhangi bir şeye başlamadan önce ters gidebilecek her şeyi düşünürler. Soru sormadan ve araştırma yapmadan hiçbir şeye başlamazlar. Pratik, yetenekli ve beceriklidirler. Rakamlar, detaylar ve her türlü planlamada çok iyi olabilirler. Bir şeye başladıklarında durmazlar ancak her adımda bir şeyleri değerlendirmeye devam ederler ve işlerin planlandığı gibi gitmediğini hissettiklerinde ilerlemeyi durdurmaktan da hiç çekinmezler. Özensiz veya hatalı bir şekilde devam etmektense yapmamayı tercih ederler. Samimi ve alçak gönüllüdürler. Çabalarının takdir edilmesi onları çok mutlu eder. Doğru ve adil olanı yapmak gibi bir içgüdüleri vardır. Temizlik ve düzen onlar için önemlidir. Düzenleri bozulduğunda çoğu kişiden daha fazla tepki gösterirler, bu nedenle büyük değişikliklere karşı dirençlidirler. Genel olarak zarif ve düzgün fizikleri vardır. Küçük, narin gözleriyle ve parlak tenleriyle dikkat çekerler.


Yükselen Terazi Burcu Özellikleri

Yükseleni Terazi Burcu olanların en belirgin özellikleri adaletli ve sevecen olmalarıdır. Doğuştan gelen bir eşitlik duygusuna sahiptirler. Konuları tarafsız bir şekilde yargılarlar. Büyüleyici gülümsemeleri, başkalarına karşı nazik bir yaklaşımı ve rahat bir imajları vardır. Diğer insanlara, kendilerine davranılmasını istedikleri gibi davranırlar. Nezaket sahibi, düşünceli ve yardımseverlerdir. Düşüncelerini emir yerine öneri olarak ifade ederler. Kimseyi incitmek istemezler çevresindeki herkesin mutlu olmasını isterler. Anlaşamadıkları kişilere dahi kibar olmaya çalışırlar. Arkadaş canlısı ve dışa dönüktürler. Harika bir mizah anlayışına sahiptirler, girdiği ortamlara neşe katmayı severler. Her zaman iyi görünmek ve iyi giyinmek isterler. Temiz bir araba ve güzel görünen ev onlar için önemlidir. Genel olarak ince ve uzun vücut şekilleri vardır. Muhteşem gülümsemesiyle dikkat çekerler.


Yükselen Akrep Burcu Özellikleri

Yükseleni Akrep Burcu olanların en belirgin özellikleri güçlü ve azimli olmalarıdır. Sessiz veya konuşkan olabilirler, ancak her zaman kararlı ve kendinden emin görünürler. Kendi güçünün farkındadır ve bunu nadiren sergilerler. İlişkilerinde güven ve saygı çok önemlidir, karşılıklı olduğunda sıcak ve cömert davranırlar. Mahremiyet onlar için çok önemlidir. İstediğiniz kadar çabalayın kendisiyle ilgili size vereceği bilgileri sınırlı tutarlar. Cevap vermektense, soru sormayı tercih ederler. Genellikle zor ve kişisel sorular sorarlar, sonra dinler ve gözlemlerler. Cevaplarınızda ise her zaman daha fazlasını ararlar, kendinizden şüphe duymanıza neden olabilir. Tanımadıkları veya sevmedikleri insanların etrafında biraz sessiz, soğuk ve huysuz olabilirler eğer tahrik edilirlerse saldırganlaşabilirler. Arkadaş seçimleri dahil olmak üzere tüm seçimlerinde kararları dikkatli bir şekilde alırlar. Genel olarak orta uzunlukta, güçlü vücut yapıları vardır. Çene yapısı ve keskin bakışlarıyla dikkat çekerler.


Yükselen Yay Burcu Özellikleri

Yükseleni Yay Burcu olanların en belirgin özellikleri neşeli ve esprili olmalarıdır. Dünyaya entelektüel bir bakış açısıyla bakarlar, duygusallık pek onlara göre değildir. Adil ve dürüstlerdir. Kendilerini açıkça ifade ederler ve asla kötü niyetleri yoktur. Herkesin kendi gibi olduğunu düşünürler, bu düşünce onların başını çok ağrıtmıştır. Sürekli arayış içindedirler. Eğer onlara haz verecek veya yeni bir tecrübeler kazandıracak bir şey bulurlarsa tüm gücüyle hızlı bir şekilde ilerlerler. Bunu bitirir bitirmez, başka bir şeyin peşinden giderler. Hayata iyimser ve farklı açılarla bakmayı severler. Değişik fikirler genelde onlardan çıkar. Yabancı ülkeler, farklı kültürler ve yeni deneyimler onlar için ilgi çekicidir. Yeniliklere çok çabuk uyum sağlarlar. Arkadaş canlısı ve samimilerdir. Genel olarak kol ve bacaklarının uzundur. Biçimli bir burunları ile dikkat çekerler.


Yükselen Oğlak Burcu Özellikleri

Yükseleni Oğlak Burcu olanların en belirgin özellikleri sabırlı ve sorumluluk sahibi olmalarıdır. Yükselen burçlar arasından en ciddi olanıdır. Düşüncelerini ve duygularını kolayca ifade edemezler. Dışarıdan sert görünseler de içleri son derece hassas ve yumuşaktır. Hareketleri ise yavaş ve amaca yöneliktir ve asla acele etmezler, çünkü bir şeylerin dikkatsizce yapılmasından dolayı oluşan hataları hiç sevmezler. Güvenilirdirler ve başkalarına yardım etmeyi ciddi bir iş olarak görürler. Çok açık sözlüdürler, her türlü sahtekarlığa ve adaletsizliğe karşı tahammülleri yoktur. Güvenmedikleri veya arkadaşlıklarına değmeyecek biriyle tüm bağlarını hiç düşünmeden koparırlar. Başkalarının fikirlerini takdir etmesini ve onları benimsemesini isterler. Genellikle yalnız vakit geçirmeyi ve az sayıda arkadaşı olmasını tercih ederler. Mizah anlayışlarını yalnızca yakın çevresine gösterirler. Genel olarak orta uzunlukta, kemikli vücut yapıları vardır. Sert bakışlarıyla dikkat çekerler.


Yükselen Kova Burcu Özellikleri

Yükseleni Kova Burcu olanların en belirgin özellikleri özgün ve bağımsız olmalarıdır. Otoriteden hiç hoşlanmazlar, kendilerini rahatça ifade edecekleri sakin ve rahat bir ortama ihtiyaç duyarlar. Etraflarında olup biten her şeye dair biraz soğukkanlı ve tarafsızdır. Hayal dünyaları çok geniştir, ilginç şeyler hemen ilgisini çeker. Yeni bir bir şeyle karşılaştıklarında ayrıntılarına kadar öğrenmeye çalışırlar. Yükselen burçlar arasından en az duygusal olanıdır, bazı insanlar onların duygu eksikliğinden veya empati kuramadıklarından rahatsız olabilirler. Soğuk, kayıtsız ve kibirli gibi görünseler de niyetleri başkalarını bu şekilde etkilemek değildir. Onlar sadece kendilerini duygusal olarak ifade etmekte biraz güçlük çekiyorlardır. Eğlenceyi sever, insan odaklı ve arkadaş canlısıdır. Her kesiminden insanı eşit olarak kabul ederler. Ayrıca mütevazıdırlar ve dikkatleri kendilerine çekmekten hoşlanmazlar. Genel olarak uzun boyludurlar, ciddi bakışlarıyla dikkat çekerler.


Yükselen Balık Burcu Özellikleri

Yükseleni Balık Burcu olanların en belirgin özellikleri hassas ve merhametli olmalarıdır. Genellikle fark edilmeden ortaya çıkan karşı konulamaz bir çekiciliğe sahiptir. Hem görünüşleriyle hem de tavırlarıyla oldukça ilgi çekerler. Yükseleni balık burcu olanlar çevreleriyle pek bağlantılı görünmeseler de diğer yükselen burçlara göre daha fazla bağlantılıdır. Karşılaştıkları her şeyi eşzamanlı olarak algılarlar ve hemen yansıtırlar. Söyledikleri pek çok şey alakasız görünse de, hissettikleri ve gördükleri her şeye tepki verirler. Değişen çevrelerine sürekli uyum sağlayarak yavaş ve nazikçe hareket ederler. Tutumlarını karşılaştıkları kişilere uyacak şekilde hızla değiştirebilirler ve başkalarının tepkilerine o kadar duyarlıdırlar ki, diğer kişi gerçek duygularını gizlemeye çalışırken bile ne hissettiğini hissedebilirler. İnsanların seçtikleri kelimelerden bağımsız olarak, onların ne söylediğini ve hissettiğini anlarlar. Genel olarak yumuşak vücut hatları vardır ve büyük gözleriyle dikkat çekerler.Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel