Yalnızlığı Seven Burçlar

Yalnız Olmaktan Mutlu Olan Burçlar;


Akrep

Akrepler, kendileri gibi ayakları yere sağlam basan kişilerle biriyle birlikte olmak isterler, her zaman sevgisini ilgisini hissedeceği bir partner arar. Akrepler, özellikle birinden hoşlandıklarında bu konu üzerinde çok düşünür ve fazla efor harcarlar. Akrep, mahremiyetinin istila edildiğini veya ilişkide herhangi bir sahtelik olduğunu hissediyorsa, hiç düşünmeden ilişkisini sonlandırabilir. Kısacası akrep için kalbinde ve zihninde yer edinmiş mükemmel bir partner olmalı ya da çok sevdiği yalnızlığına bir an önce dönmelidir.


Başak

Başaklar sorumluluk sahibidirler ayrıca çalışmayı severler hatta işkolik olarak kabul edilebilirler. Bekar olmayı severler çünkü yalnızken zamanlarını çok verimli kullanırlar. Kendilerine daha çok vakit ayırabildikleri için bu durumdan memnun bile olabilirler. Başaklar, burçlar dünyasında en yalnız olanlar arasındadır çünkü yüksek standartları vardır. Hayal kırıklığına uğramaktansa bekar kalmayı tercih ederler.


Yengeç

Yengeçler, sosyal etkinliklere ev sahipliği yapmayı ve başkalarına yemek ikram etmeyi severler. Partneri ile vakit geçirmeyi ilgisini sevgisini göstermeyi de çok severler. Bazen de kendi kabuğuna çekilip fırsat buldukça evde yalnız kalmaktan hoşlanırlar hatta kanepede uzanıp rahat bir gece geçirmek, geceyi dışarıda geçirmekten çok daha cazip gelebilir. Yengeçler çok hassastırlar, bu yüzden kolayca incinirler. Duygularını anlayan ve her zaman yanlarında olabilecek birine ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden, kiminle birlikte oldukları konusunda dikkatlidirler. İncinmek ya da beklentisinden daha az ilgi görmek yerine yalnız olmayı tercih ederler. Bir birliktelikten zevk aldıkları kadar bekar olmayı da severler.


Yay

Yaylar, yalnız bir kurt olma eğilimindedirler. Biri ile tanıştıklarında ondan hoşlanıp hoşlanmadıklarını bilirler, bu nedenle ilişkilerine hemen yön verirler. Sizinle birlikteyse ve sizi seviyorsa kendisini ilişkisine adayacaktır. Yeni şeyleri keşfetmeyi, yeni maceralara atılmayı çok severler muhtemelen sizin de maceralarına katılmanızı umacaktır. Eğer enerjisini düşürecek bir partnerseniz ve onun hayallerini hafife alıyorsanız birden bire ortadan kaybolduklarına şahit olabilirsiniz. Yay, kendini sınırlayan ve gelişmesine engel olan bir partner yerine yalnız kalıp maceralarına kaldığı yerden devam etmeyi tercih eder.


Koç

Koçlar, özellikle en çekici burçlardan biri oldukları için zor olsa da yalnız kalabilir. Çabucak aşık olma eğilimindedirler ancak çok çabuk vazgeçebilirler. Dürtüleri çok fazla değişir, uzun vadede birini hayatına alması zordur. Flört etmeyi çok severler, istediklerini bulmakta zorlanırlar ve bu durum kaos yaratabilir. Bu nedenle, yalnız olmaları daha iyidir. Yalnızken çok mutludur, doğru kişiyi bulmak için aceleleri olmadığını düşünürler.Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel