Harika Bir İlişki Yaşadığınızın 5 İşareti

Herkesin nasıl bir ilişki yaşadığıyla ilgili aklından geçen belli sorular vardır. Bu sorular genellikle sağlıklı ve mutlu bir ilişki içerisinde olup olmadığımızla ilgilidir. Her ilişkinin kendine has yönleri olsa da ve iyi kötü kavramı kişiden kişiye göre değişse de, ilişkinin başarıya ulaşması için gerekli bazı kurallar vardır.


1. Kendinizi rahatça ifade edersiniz

Sağlıklı ilişkiler tamamen iletişimle ilgilidir. Aranızdaki iletişim güçlü olduğu için birçok problemin üstesinden rahatça gelebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, hayal kırıklığı gibi olumsuzlukların yaşanmasına engel olursunuz. Fikirlerinizi daha rahat ortaya koyarsınız. Partnerinizle birlikte kendinizi ifade etmekte özgürsünüzdür.


2. Kendinize ait zamanınız vardır

Partnerinizle birlikte olmayı çok sevseniz de kendinize özel zamanlarınız vardır. Bu zaman diliminde keyif aldığınız şeyleri yapmak ya da ailenizle, arkadaşlarınızla görüşmek sizi motive ediyordur. Unutmayın ki sağlıklı bir ilişki, birbirinizi özlemek için birbirinize zaman tanımak demektir.


3. İlişkinizi olduğu gibi seversiniz

Mutsuz bir ilişkinin ilk işareti hoşnutsuz olmaktır. İlişkiyi devam ettirmeye çalışarak her şeyin kendi kendine düzeleceğini umut etmektir. Ancak sağlıklı ve mutlu bir ilişki içindeyken, birbirinizi olduğu gibi seviyorsunuzdur. Kimse kimseden kişiliğinde değişiklik yapması gibi beklentiye girmiyordur.


4. Birlikte karar alırsınız

Birbirinizin görüşlerine ,düşüncelerine saygı duyarsınız. Büyük veya küçük tüm kararlardan birbirinizi haberdar eder orta noktada buluşmaya çalışırsınız. Bu durum sizi daha güvende olmanızı da sağlamış olur.


5. Birbirinize güvenirsiniz

Güven bir ilişkinin temel taşıdır aynı zamanda saygının bir çeşididir. Bir ilişkide güven yoksa o ilişki bitmeye mahkumdur. Sağlıklı bir ilişkide partnerinizin sizi üzecek ya da ilişkinizi olumsuz etkileyecek şeyler yapmayacağını bilirsiniz.Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel