Eski Sevgilisine Asla Geri Dönmeyecek 5 Burç

Sizin için önemli olan bir kişiden yeni ayrıldıysanız büyük ihtimalle duygularınız yerle bir olmuş durumdadır. Kendinize; İlişkiyi bitirmeli miydim, iletişime geçmeli miyim, ya da tüm bunlar yerine saçlarımı kestirmeli miyim, vs. gibi sorular sormak çok muhtemel.

Özellikle başlattığınız ayrılık ani ve duygusalsa, sayısız soru sormak tamamen normaldir.
Çoğu ayrılık, her iki tarafta da birçok karmaşık duygu içerir. Tabii ki, ilişkinin kötü ya da iyi koşullarda bitip bitmediğine bakılmaksızın küçük de olsa bir bağlılık vardır.

Eski sevgilinize ikinci bir şans verip vermeyeceğinizi sorguluyor olabilirsiniz ya da size geri dönmeyi düşünüp düşünmediğini merak ediyor olabilirsiniz.
İster inanın ister inanmayın, bu kararda astroloji devreye giriyor. Birkaç burç duygusal ve değişkendir, tekrar bir araya gelmeyi düşünmeleri için size olan sevgileri yeterlidir.

Ancak, romantik bir ilişkiye girmeyi bırakın, sizinle tekrar konuşmayı bile düşünmeyecek burçlar da var .
Bu beş burç, birlikte geçirdiğiniz süre boyunca harika aşıklar olabilir, ancak aynı kişi tarafından tekrar tekrar incinmek yerine, üstünü çizmeyi tercih ederler.

Henüz bir ayrılık gerçekleşmediyse ama bunu düşünüyorsanız ve partneriniz bu burçlardan biri ise, gelecekte tekrar birlikte olmayı istemediğinizden kesinlikle emin olun.


1. Aslan

Aslanlar romantik ilişkileri de dahil olmak üzere hayatlarının çoğu alanında baskındır. Kendilerine güvenirler ve her zaman kendilerinden emindirler. Aslanlar, incinmiş olsalar bile, güçlü bir maske takınmak isterler. Ayrıldıktan sonra ikinci bir şans vermenin aşağılayıcı olduğunu düşünürler! Onları geri kazanmaya ne kadar çok çalışırsanız, karşı konulmazlıklarına daha da güvenirler. Aslanlar en iyisini hak ettiklerini bilirler, bu yüzden ondan ayrılmakla büyük bir hata yaptığınızı düşünürler.


2. AKREP

Bir Akrepten ayrılmak size; kin, öfke ve nefret olarak geri dönebilir. Üstelik bir de onun duygularını hor gördüyseniz... Üzgünüm ama bunun geri dönüşü yok. Küçümsenen bir Akrep asla geriye bakmaz: güvenleri bir kez bittiğinde, temelli gider. Akrepler, sahtekârlıktan ve samimiyetsizlikten nefret eder ve kilometrelerce öteden bunların kokusunu alma konusunda esrarengiz bir yeteneğe sahiptirler.


3. YAY

Yaylara göre hayat gelip geçicidir ve onu yaşamanın en iyi yolu geri dönüş olmadan akışa devam etmektir. İlişkiler onları, bir dereceye kadar kısıtlanmış hissettirir. Ayrıldıktan sonra kimse Yay burcu kadar kişisel egemenliği benimseyemez. Muhtemelen uzlaşma çabalarına girmez çünkü o çoktan yol almaya başlamıştır.


4. OĞLAK

Oğlaklar kendilerini kontrol etmekte ustadırlar ve ayrılık sonrası en tutkulu duygular karşısında bile size ikinci bir şans vermekten çekinirler. Onları genel bir anlaşmazlığa dayalı ayrılığın ötesinde suçladıysanız ve bunu gururuna yediremediyse sizi asla affetmeyecektir. Eğer onunla iletişim kurmaya devam ederseniz, dikkat edin. Size hayatınızın en kötü suçluluk yolculuğuna çıkarabilir.


5. KOVA

Kovalar, ayrılıklara değişken tepkilerle yaklaşır. Hem olumsuz hem de olumlu güçlü duyguları ifade etmekte zorlanırlar. Yine de kesin olan bir şey var; Bir Kova burcu için, verilen sözler bir kez tutulmadığında asla taviz vermez. Yüzleşme fikrinden ve sizi geri çevirmenin doğuracağı hayal kırıklığından nefret ettikleri için duygularını dile getirmekte zorlanırlar. İkinci bir şans vermenin daha fazla acıya yol açma olasılığının olduğunu düşünürlerSesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel