En Zehirli 6 Zodyak Çifti

Birine delicesine aşık olabiliriz, ancak gerçek şu ki; tutku ve uyum bir arada değilse ilişkimizi sürdürmek hiç de kolay olmayacaktır.

Birbirini tanımak ve uyumu keşfetmek eğlenceli bir süreçtir, bu konuda işimizi biraz daha kolaylaştırmak istersek astrolojiden yardım alabiliriz. Burçların ait oldukları gruplara göre her birinin kendine özgü özellikleri, arzuları ve hayata karşı tutumu vardır.


1. Su Grubu: Yengeç, Akrep, Balık

Duygusal, hassas, yaratıcı ve besleyicidirler. Yakınlığı ve derin sohbetleri severler. Nazik ve yumuşak kalpleri vardır, çok tutkuludurlar.


2.Ateş Grubu: Koç, Aslan, Yay

Tutkulu, güçlü ve kararlıdırlar. Hırslı, iddialı ve doğuştan liderlerdir. Maceracıdırlar ve hayatı dolu dolu yaşamayı severler.


3.Toprak Grubu: Boğa, Başak, Oğlak

Pratik ve analitik temellere dayanırlar ancak aynı zamanda çok duygusal da olabilirler. Sabırlı ve çalışkandırlar. İstikrardan hoşlanırlar, mülk ve maddi zenginlik elde etmeye isteklidirler.


4.Hava Grubu: İkizler, Terazi, Kova

Entelektüel, yaratıcı ve analitiktirler. Yeni fikirleri ve felsefeleri tartışmayı severler. Vizyon sahibidirler ve dinamik fikirleriyle dünyayı değiştirmeyi isterler.

Bu gruplar arasındaki özelliklerden dolayı en kötü zodyak uyuşmazlığına sahip birkaç zodyak eşleşmesi derledik.


Bir ilişkide derinlere dalmadan önce, dikkat etmeniz gereken bazı burç çiftleri


1. Aslan + Yengeç

Aslan bir ateş burcudur, Yengeç ise bir su burcudur. Aslan macera ve ilgi odağı olmayı sever, Yengeç ise yuvayı ve daha derin bir yakınlığı sever. Aslanlar çok açık sözlü olabilir ve görüşlerini çekinmeden paylaşabilirler; Bu, her şeyi içine atma eğiliminde olan hassas Yengeçler için çok fazla gelebilir. Yengeç bir süre sabreder ama yavaş yavaş uzaklaşmaya başlar ve kabuğuna geri döner. Aslan, Yengeç'in derin duygularını anlamıyorsa ve Yengeç de Aslan'ın iletişim tarzını anlamıyorsa; ilişki kapanmaya mahkumdur.


2. Oğlak + Kova

Oğlak bir toprak burcudur, Kova ise hava burcudur. Bir toprak burcu olarak Oğlak yavaş ve titizdir. Detaylı planlar yapmayı severler ve ani değişiklikler onlara göre değildir. Kova burcu ise maceracı bir burçtur; çok spontanedirler. Toprak burcu olan Oğlak, maddi zenginlik biriktirmek ister ve sevgisini fiziksel, pratik bir şekilde gösterir. Kova hava elementine aittir ve ruhsal sevgiye ihtiyaç duyarlar. Zihninde, bedeninde ve ruhunda tamamen çıplak olabilecekleri birini isterler. Ruhlarını uçuran ve hayal kurmak için ona kanatlar veren birini bulurlarsa, yemek, cinsellik veya para umurlarında olmaz.


3. Başak + İkizler

Başak bir toprak burcudur, İkizler ise hava burcudur. Başaklar pratik ve gerçekçidir ve İkizler ise hayalperesttir. İkizler, bir yerde yeterince uzun süre kalmayı sevmezler ve her zaman hareket halindedirler, fikirlere ve vizyonlara inanırlar ve birçok hakkında gerçekten endişelenmezler. Başaklar da hayalperesttir, çok pratiktirler ve işleri nasıl halledeceklerine odaklanırlar ancak hayatın birçok alanında endişeleri vardır.


4. Terazi + Boğa

Boğa bir toprak burcudur, Terazi ise hava burcudur. Boğa'nın sadakat ihtiyacı Terazi burcu için çok boğucu görünebilir ve Terazi'nin özgürlük ihtiyacı ise inatçı Boğa'ya fazla gelebilir. Bu burçların her ikisi de çok dik başlı ve tavizsizdir, perdelerin rengine karar vermek gibi küçük bir karar bile aralarındaki gerilimi artırabilir.


5. Akrep + Balık

Akrep ve Balık her ikisi de su burcudur ve bu nedenle oldukça duygusaldır, ancak onları ayıran şey, özellikle ilişkilerde duygularını nasıl ifade ettikleridir. Balıklar son derece yumuşakken, Akrepler duygu iletişiminde pervasız olabilir. Her ikisi de özgür ruhlu burçlardır, yoğun duygularla köpürürler ve hayatı dolu dolu yaşamak isterler, ancak Akrepler çok kıskançtır ve Balık burcunun üstünde hakimiyet kurabilir bu baskı da Balık burcunu boğabilir. Her iki burç da ayaklarını yerden kesecek ideal bir partner arar ancak bu iki burcun yoğun duyguları bir araya geldiğinde sahneyi havaya uçurabilir. Her ikisi de duygularını çok derinden hisseder ve uyumsuzlukları iyi idare edemez.


6. Yay + Yengeç

Yay, ateşli bir ateş burcudur, Yengeç ise su burcudur. Yay, keşfetmeyi ve yeni deneyimler yaşamayı sever, Yengeç ise tam bir ev sahibidir. Yay, cinsel olarak deney yapmak ister, Yengeç ise derin ve duygusal bağ kurmak ister. Başlangıçta her ikisini de karşıt doğaları cezbeder, ancak muazzam farklılıkları sonunda onları uzaklaştırır.Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel