Burçlar için aşk ne anlama geliyor?

Hangi burç nasıl aşıktır? Burçların aşktan beklentisi nelerdir? Bu soruların cevabını merak ediyorsanız galerimize göz atabilirsiniz. Ayrıca partnerinizle burç uyumunuzu öğrenmek için aşk uyum analizine bakmayı unutmayın!


Koç (21 Mart - 21 Nisan)

Bir Koç için aşk, birisine tüm ilgisini vermek veya almak anlamına gelir. Değer verdikleri ve güvendikleri biriyle en samimi yanlarını paylaşmak isterler. Onlar için aşk, duvarlarını yıkmak, savunmasız ve çıplak hallerini sevdikleri kişiye ifşa etmektir.


Boğa (20 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa için aşk, güven ve sadakat demektir. Boğa, her şeyini sevdiği kişiye verme eğilimindedir ve genellikle partnerinin onu, onun sevdiği kadar sevmeyeceğinden korkar. Bir boğa için küçük şeyler çok anlam ifade eder. Aşkı için savaşan boğa tüm olasılıkları kullanır ve aşkı için sonuna kadar gider.


İkizler (22 Mayıs - 21 Haziran)

İkizler burcu için aşk dostluk demektir. İkizler kolayca aşık olmaz ama bir kez aşık olduklarında artık geri dönüşü yoktur. Genellikle en iyi arkadaşlarına aşık olurlar çünkü onlar için sevgi, en iyi arkadaşlarından aldıkları rahatlık ve anlayış demektir. Onlar için iletişim, bir ilişkinin anahtarıdır.


Yengeç (21 Haziran - 22 Temmuz)

Bir Yengeç için aşk romantizm demektir. Yengeç burçları genellikle çok savunmasız ve utangaçtır, ancak inanılmaz derecede romantiktirler. Sevdikleri kişi onların ilham perileri olur ve tüm dünyaları o kişinin etrafında döner. Harika dinleyicilerdir ve tüm dikkatlerini ilgilendikleri kişiye verme eğilimindedirler.


Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Bir Aslan için aşk, bulutlarda dolaşmak anlamına gelir. Aslan burçları çok koruyucu aşıklardır ve kolayca kıskanabilirler. Bununla birlikte, güçlü ve bağımsız aslan burçları aslında kalpten çok kırılgandır, tek istedikleri sevgi ve şefkattir. Duygusal ihtiyaçları karşılandığında sizi mükemmel bir sevgili gibi hissettirir.


Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)

Bir Başak için aşk istikrar demektir. Başaklar mükemmeliyetçi olduklarından, kime aşık olacakları konusunda çok seçici olabilirler. Onları çözecek ve istek ve ihtiyaçlarını anlayacak birini bulmak için çabalarlar. Aşık olduklarında ise adeta dünya üzerindeki cenneti yaşayacaklardır.


Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi burcu için aşk, bağlılık demektir. Teraziler eski moda aşıklardır; planlanmış romantik randevu geceleri, el ele yapılan yürüyüşler onlara mutluluk verir. Kaliteli sohbetler, fikir alış-verişleri onlar için çok değerlidir. Partneriyle bağlarının kuvvetlendiğine inandığında onları hayatının merkezine koymaktan çekinmezler.


Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep burcu için aşk tutku demektir. Bir akrep sevgisi çok yoğun ve derin duygularla doludur. Onlar için fiziksel ve duygusal yakınlık çok önemlidir. Akrepler doğaları gereği çok korkutucudur ve sevdikleri kişi için sınır tanımazlar.


Yay (22 Kasım - 21 Aralık)

Yay burcu için aşk macera ve gizem demektir. Yay, birlikte seyahat edebilecekleri, yeni yerler keşfedebilecekleri ve bu büyük güzel dünyada kaybolabilecekleri bir sevgili arar. Yay burcu, tıpkı seyahat gibi, aşkı harika ve heyecan verici olarak görür. Aşkta çok hevesli, sadık ve duygusaldırlar. Doğru kişiye karşı kalplerinde kocaman yer vardır.


Oğlak (22 Aralık - 19 Ocak)

Oğlak burcu için aşk yuva demektir. İlişkilerde sevgi ve istikrar için çabalarlar. Zeki, sorumluluk sahibi ve kendisini tamamlayacağına inandığı kişilere aşık olurlar. Çılgın hareketler onların işi değil. Uzun vadeli beraberlik yaşayacağı insanlar ararlar.


Kova (20 Ocak - 18 Şubat)

Kova burcu için aşk, arkadaşlık demektir. Kova, güçlü bir özgürlük arzusuyla çok yaratıcı ve benzersizdir. Bir ilişkide, onları olduğu gibi sevip kabul edecek ve onlara ihtiyaç duydukları alanı verecek birini isterler. Aşkı bulduklarında partnerleriyle eğlenceli, samimi ve güven dolu bir hayat yaşarlar.


Balık (19 Şubat - 20 Mart)

Bir Balık için aşk, ruhların bağlanması demektir. Balıklar, aşk fikrine aşıktır onlara göre kişinin ruhu, dış görünüşünden daha önemlidir. Peri masallarındaki gibi saf ve temiz aşkı isterler. Sadık, empati yeteneği güçlü, şefkatli ve tutkulu aşıklardır.Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel