2022 Yılında Burçları Neler Bekliyor?

Işık hızında değişim yılına hoş geldiniz! 2021'in hızlı geçtiğini düşünüyorsanız, 2022 yılını deneyimleyemeden karar vermeyin. Geçen yılın muazzam değişim teması bu yılda da devam ediyor. Hayat inanılmaz derecede hızlanacak ve evren, yeni bir dönemin zorluklarına ayak uydurmak için umutlarımızı ve hayallerimizi gerçekleştirmemize yardım edecek.
Yeni yılın bizlere neler getireceği konusunda hepimiz merak içerisindeyiz. Şimdi gelin, 2022 yılında burçlar neler bekliyor hep birlikte inceleyelim.


Koç Burcu

Koç, içsel hayatınızı çok daha zenginleştirmek üzere yeni bir büyüme döngüsüne başlıyorsunuz! Koçlar, 2022 yılında son derece keyifli bir dönem geçirecek. Özellikle yılın ikinci yarısından sonra bereket ve şans gezegeni olan Jüpiter, Koç burcuna yerleşerek liderlik getirecek bu nedenle merakınızı ateşleyen, başaracağınıza inandığınız konuları keşfetmekten çekinmeyin.


Boğa Burcu

Heyecan verici bir yıl seni bekliyor! Nisan ayında meydana gelecek tutulmalar ile ciddi bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Bu yıl maddi kayıplar yaşamamak adına bazı tutumlu davranışlarda bulunmanız şart. 2021'deki hayal kırıklıklarını geride bırakın ve bu yıl insanlarla daha çok iletişim kurun unutmayın ki; ne kadar çok bağlantı kurarsanız, o kadar çok büyüyeceksiniz.


İkizler Burcu

İkizler burcuna bu yıl, yeni yönlere uçma ve daha büyük profesyonel güce ulaşma fırsatları getirecek. Yeni deneyimler ve özgürlük için can atıyorsunuz ve hırslarınızın bir sonraki kademesine ulaşmak için çok çalışıyorsunuz. Ne mutlu ki, gelecek yıl sizi terfi, ödül veya yeni bir iş teklifi şeklinde başarı yağmuruna tutabilir. Ancak, kariyerinizden memnun değilseniz, artık daha tatmin edici bir yön izlemenin zamanının geldiğini anlayabilirsiniz. 2022 yılının yaz aylarının başlaması ile yıldızınızın yeniden parladığını hissedeceksiniz.


Yengeç Burcu

Yengeçler, canlandırıcı bir yıla hazır olun! Bu yıl mümkün olduğunca yeni ufuklara açılmaya hevesli olacaksınız. Yakın zamanda ilişkilerinizi, sahip olduklarınızı ve özel ihtiyaçlarınızı gözden geçiriyorsunuz ve hayatınızın bir sonraki büyük aşamasına başlamaya hazırsınız. Birçok Yengeç seyahatte, akademisyenlikte veya manevi anlamda neşe bulurken, diğerleri kendilerini dönüm noktası niteliğindeki yaratıcı projeler içinde bulacak. Yengeçler aşk konusunda bu yılda çok şanslı olacak. Özellikle 2022’nin sonlarına doğru ektiklerinizi biçebileceğiniz bir döneme gireceksiniz.


Aslan Burcu

Bu yıl Aslan burçları için dönüşüm yılı olacak, çünkü bu yılın odak noktası eski benliğinizi bırakmanızı ve yeni bir versiyonunuzun ortaya çıkmasını istiyor. Kariyer açısından, zaman zaman bunaltıcı olabilen yoğun bir yıl olacak. Bazı Aslan burçlarını bu yıl evlilik bekliyor. Aynı zamanda kariyerlerinde de gelişmeler yaşanacak olan Aslan burcunda köklü değişiklikler meydana gelecek. Diğer Aslanlar ise başarı ve zafer için fırsatlar görürken, kariyer yörüngelerini tamamen değiştirmeleri gerektiğini fark edebilir. Ne olursa olsun, sevgi dolu bir evren tarafından yönlendirildiğinizi bilin.


Başak Burcu

Başak burcu için aşk, ilişkiler ve birliktelik 2022'de önemli öncelikler olacak. İster bekar, ister evli olun romantizmle dolu bir yıl olacak. Bekarsanız, sizi hiç ummadığınız şekillerde tamamlayan bir ruh eşi ile karşılaşabilirsiniz. Taşınma, nişan ve evlilik yıl boyunca canlı bir şekilde parlıyor, gezegenler sizi başkalarıyla ilişki kurmaya teşvik edecek, ilişkisi olanlar için de mevcut ilişkilerinizin daha tatlı bir şekilde büyümesine yardımcı olacak. 2022 yılı, Başak burçlarını kariyer açısından biraz yoracak. Yılın ilk aylarında aile ve aşk ilişkileri gündeme gelebilir. Bu da yeni sorumlulukları beraberinde getirecek.


Terazi Burcu

Büyük olasılıkla 2021'de birkaç büyük sürpriz yaşadınız ve 2022'de, daha büyükleriyle karşılaşacaksınız. Beklenmedik şeyler kapınızı çalarken, bazı kapılar kapandığında diğerlerinin açılacağını unutmayın. Bu yıl iş hayatınızda büyük bir dönüşümler olacak. Yeni bir iş, daha iyi bir iş-yaşam dengesi, daha iyi gelir hepsi sizinle. Artık kariyer hedeflerinize doğru koşmanın zamanı. Yeni işler, daha fazla sorumluluk veya heyecan verici projelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yıl maddi alanda yatırımlar, hisse senetleri, krediler veya miraslar konusunda da büyük kazançlar olabilir. 2022'de tanınacak son ana tema, kişisel yaşamınız ve ilişkilerinizdir. Yılın başlangıcı, özellikle ailenizin etrafındaki önemli insanlarla yeniden bağlantı kurmanızı sağlayabilir. Ancak, Mayıs'tan Ekim'e kadar tüm birlikteliklerde, taahhütlerde, evliliklerde ve ortaklıklarda tercih edildiğini göreceksiniz. Tek Teraziler bir ruh eşi bulabilirken, mevcut birlikteliklerdekiler uzun vadeli planlar yapabilirler. Başınızı dik tutun, enerjinizi istediğiniz her şeye koyun ve 2022'nin size aradığınızı getirebileceğini bilin. Satürn, 2022 yılında Terazileri 5.evlerinde ziyaret edecek. Bu da aşk hayatında çeşitli çalkantıların oluşmasına neden olacaktır.


Akrep Burcu

2022 yılında Akrep burçlarını radikal değişiklikler bekliyor. Artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacak! Bu yıl Akrepler için romantizm, ilişkiler ve kişisel coşku üst düzeyde olacak. Aşk, yaratıcılık ve ilişkiler çerçevesinde hayatınızın en önemli yıllarından birine giriyorsunuz! Yılın büyük bir bölümünde yıldızlar, kalbinizi açmanıza ve her zamankinden daha derin aşık olmanıza yardımcı olacak. Önümüzdeki yıl boyunca, yeni beraberlikler (duygusal veya iş), eğlence, yaratıcılık ve ilham; artık size hizmet etmeyen şeyleri bıraktığınızda, sizi bulacaktır. Bir yandan bağlılık, nişan ve evlilik etrafında güçlü anlar olabilir - ancak tatmin olmazsanız, yollarınızı kesin olarak ayırmanız daha olasıdır. Dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli husus ise eviniz, gayrimenkulünüz ve ev hayatınız olacak, çünkü bu konularda daha fazla ağırlık yaşayacaksınız.


Yay Burcu

Kişisel yaşamınızda büyük bir yıla hazır olun! Bu yıl duygusal olarak sizi daha istikrarlı karşılıyor. Manevi olarak geçen yılın yükünden kurtulduğunuz, her şeyin üzerine tertemiz bir sayfa çektiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu yıl maddi konularda da son derece iyi gelişmeler meydana gelebilir. 2022'nin ortalarında gayrimenkul, kariyer ve finansla ilgili önemli kararlar vermeniz gerekecek. Kariyerinize odaklanarak iş yerinizdeki mevkiinizi yükseltebilirsiniz. 2022 yılı Yaylara sadece kendi doğrularına takılı kalmaması gerektiğini öğretecek. Zihninizi hayatınızın her alanında yeni olasılıklara ve fırsatlara açın. Esnek olun ve başkalarının tecrübelerini dinleyin çünkü; ancak böylesi herkes için kazanç olacaktır.


Oğlak Burcu

Son derece hareketli bir yıl Oğlakları bekliyor. 2022, Oğlak burçları için iniş ve çıkışlarla dolu olacak. Bu yıl eski aşklar ya da eski arkadaşlar 2022'de hayatınıza aniden girebilir veya çıkabilir. Özellikle maddi açıdan zorlu bir sürece girdiğiniz dönemler olabilir. Bu yıl zor zamanlarda kendinize güvenin, üstesinden geleceksiniz. Kendinize ne kadar çok inanırsanız, o kadar çok şey lehinize olur. En ufak bir şüphe bile performansınızı ve ruh halinizi etkileyebilir, bu nedenle herhangi bir olumsuz düşünceyi silmek için iki kat daha fazla çalışın ve kendinize bunu yapabileceğinizi sürekli hatırlattığınızdan emin olun.


Kova Burcu

2022'de Kovalar için ana hedef, değerinizi bilmek ve gücünüze arttırmak. Son zamanlarda, yaptığınız her şeyde daha fazla sorumluluk almaya ve daha bilinçli olmaya odaklandınız. Bu, gücünüz, dayanıklılığınız ve azminiz hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı oldu. Neyse ki bunların sonucunda, geliriniz ve profesyonel yaşamınız açısından karşılığını alacaksınız. En önemlisi, bu yıl zenginlik ve bolluk yağmuruna tutulabilirsiniz. İş yaşantınızdan memnun değilseniz, pratik ve gerçekçi olmanın, yolunuzu yeniden şekillendirmenin ve daha fazla refah bir döneme girmenin tam zamanı.


Balık Burcu

Balık burçları için hayatının en önemli yıllarından biri geldi. Fırsatların ve şansın üzerinize yağacağı bir yeni başlangıçlar dönemine giriyorsunuz. Bu, her şekilde “büyük patlayacağınız” bir yıl değil tabi ki, uzun vadede istediğiniz hayatı inşa etmek için harekete geçtiğiniz bir yıl olacak. Ruh eşi, gerçek aşk, güzel kariyer atılımları, hamilelik veya yeni ufuklar sizi çağırıyor - akıllıca seçin! Bu yıl hala geçmişi düşünüyor, 2022'nin başında eski arkadaşlar, eski sevgililer ile yeniden bağlantı kuruyor olabilirsiniz. Bunları düşünmek yerine, tüm bu zamanınızı, gerçekten olmasını istediğiniz şey konusunda çabalamakta kullanın. Bu yaz, muhtemelen size gelir için daha fazla fırsat getirecek! Seyahat etmeye, yeni eğitimlere, yeni ufuklara uçmak da sizin için önemli olacaktır.Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel