2021 burç yorumları: Hangi burcu 2021'de neler bekliyor?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık 2021 burç yorumları.


Koç Burcu 2021 Yorumu

Koç burçları uçuşa hazır mısınız? 2021 ilerledikçe geçmişi geride bırakıp yeni ve heyecan verici seçenekleri kucaklamaya istekli olacaksınız. Keşfetmek güçlü bir duygudur ve bu yıl kendinizle ilgili keşfedeceğiniz çok şey var. Karşınıza çıkan zorlukların üstesinden gelmeye hazırsanız, çok ileri gidebilirsiniz. Satürn'ün Uranüs'le dar bir açıyla karşı karşıya gelmesinden dolayı Şubat'tan Temmuz'a kadar yeni olaylara alışmak zor olabilir. Zihninizi rahatlatarak ve yeni bir bakış açısı geliştirerek her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Bunu yapabilmek için size gerekli olan; kendinizi farklı birine dönüştürmek yerine kendinize inanmak olacaktır. Kendinizi serbest bıraktığınızda bu güzel enerjiye ulaşacaksınız ve ışıltınız çok uzaklardan görülecek. Bunu yaparak hiçbir şey kaybetmezsiniz hatta kazanacak çok şeyiniz olur.


Koç Burcu 2021 Aşk Hayatı

Harika bir dönem sizi bekliyor. Partneriniz üzerindeki etkiniz gözle görülür şekilde artıyor. Daha çok ilgi görüp daha çok seviliyorsunuz. Karşılık göstermeniz buna değer katacaktır. Romantizm söz konusu olduğunda büyük bir potansiyeliniz var bu yeteneğinizi kullanmaktan çekinmeyin. Özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüz sizi bazen partnerinizle çelişkiye düşürebilir, içgüdülerinizi dinleyin size doğru yolu gösterecektir. Bekar Koç burçları için ise, 2021 yılı sürprizlerle başlıyor. Güzel bir aşk hayatı çok yakında, çevrenizde bunun için potansiyeli yüksek biri olabilir.


Boğa Burcu 2021 Yorumu

2021 yılı boyunca Boğa burcunda yeni fırsatlar kapıda bekliyor. Bu fırsatlar yeni deneyimleri de beraberinde getiriyor. Hepsine hazırsınız. Sevgiden, maddi refahtan ve mutluluktan payınızı almanızı engelleyen tüm duygusal karışıklıkları çözmenin bir yolunu bulacaksınız. Artık daha güçlüsünüz, sizi engelleyen her şeyi bırakmanın zamanı geldi. Bu yıl özellikle kariyer hayatınızda başarı sizi bekliyor. Planladığınız başarı yolunda kendinizden emin bir adım daha atıyorsunuz. Konfor alanınızdan ayrılmak zorunda kalsanız da yeni sorumluluklar ve zorluklar üstlenmeye hazırsınız.


Boğa Burcu 2021 Aşk Hayatı

Güven ve bağlılık duygularının daha da artacağı bir dönem sizi bekliyor. İlişkinizin daha kararlı bir yapıya ilerlemesi hayatınızın diğer bölümleri için sizi daha güçlü ve zinde tutacaktır. Aşk hayatınızda beklenmeyen etkiler olduğunda yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Bekar Boğa burçları için ise yıldızınızın parladığı, gözlerin üzerinizde olduğu bir yıl olacak. Birden fazla aday arasında kafanızın karışması fazlasıyla mümkün.


İkizler Burcu 2021 Yorumu

Geminizi açık denizlere sürmenin vakti gelmedi mi? Yeni fikirler ve yeni kararlarla artık değişim yolundasınız. Genel olarak hayata dair görüşleriniz değişiyor, büyüyor ve olgunlaşıyorsunuz. Stresten uzak kalıp emin adımlarla ilerlediğiniz taktirde yerinde saymanız mümkün değil. Bu adımlar öyle güzel sonuçlar doğurabilir ki 2021 yılı sonunda istediğiniz hayatın tam ortasında olabilirsiniz. Ocak ve Temmuz ayları arasında kendinize olan güveninizi sorgulayabilir, duygusal karmaşa yaşayabilirsiniz. Kendinize inanın, bu bir değişim evresi dinamik yapınızla üstesinden geleceksiniz. Bu süreçte farklı çevrelere dahil olabilir, güzel dostluklar kurabilirsiniz.


İkizler Burcu 2021 Aşk Hayatı

Aşk hayatınızda artık taşlar yerine oturuyor. Karşılıklı anlayışla birçok sorun çözülüyor. Daha huzurlu, daha mutlu bir dönemdesiniz. Eğlenceli yapınızla ilişkinize renk katmanız her iki tarafa iyi gelecektir. Bekar İkizler burcu için ise bu yıl aşka çok yakınsınız, yakın çevrenizden sürpriz bir aday çıkabilir.


Yengeç Burcu 2021 Yorumu

Bu kaderinizin yeniden yazıldığı yıl mı? Son zamanlarda hayatınızda bazı büyük değişiklik oldu ve bu yıl da olmaya devam edecek. Son derece büyüleyici bir devrin kapısından geçiyorsunuz. Kendinize olan güveniniz müthiş denecek düzeyde yüksek. Ruhsal olarak sizi zorlayan her şey geride kaldı, artık daha özgürsünüz. Bu özlemini derinden hissettiğiniz bir duyguydu. İş hayatınızda ise beklentileriniz çok üstünde sonuçlar alabilirsiniz, hatta kendi işinizi kurmanız dahi mümkün. Yeni yılda, arkadaşlık ilişkilerin de sizin gibi değişebilir. Fikir ayrılıkları yaşanabilir. Şefkatli yapınızla kimseyi incitmeden üstesinden gelebilirsiniz.


Yengeç Burcu 2021 Aşk Hayatı

Duygusallık ve romantizmde kimse elinize su dökemez. Aşk hayatınızda bu özelliğinizi daha çok kullanmanın zamanı gelmedi mi? Unutmayın, ilişkinizi şahlandırmak sizin elinizde. Güven ve sadakat sizin için çok önemli bazı durumlarda kendinizi daha iyi ifade edip yanlış anlaşılmaların önüne geçmeniz gerekebilir. Bekar Yengeç burçları için ise içinizi ısıtacak bir aday çıkabilir, bu adayla aranızda mesafeler olsa da hayat sizi yakın zamanda birleştirecektir.


Aslan Burcu 2021 Yorumu

Şımartılmaya hazır mısınız? Güçlü arkadaşlıklar, derin ilişkiler, kazançlı ortaklıklar, akıllıca yatırımlar ... hepsi sizinle. Neşeli, enerjisi yüksek ve tutkulu bir döneme giriyorsunuz. Bu dönem yaptıklarınızın yaşamınızın diğer yıllarını fazlasıyla olumlu etkileyebilir. Kendinize inanın ve pes etmeyi düşünmeyin. İnandığınız bir amaç uğruna savaşmak sizin için çok değerli ancak böyle dönemlerde hırsınızın, motivasyonunuzu olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Zaman zaman yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Bu gibi durumlarda hızınızda ayarlama yapmanız, kendinize vakit ayırmanız iyi gelecektir. Sağlıklı beslenmeye ilginiz artabilir, bunun etkileri olarak bedenen ve zihnen kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz.


Aslan Burcu 2021 Aşk Hayatı

Aşk hayatınız hem heyecan verici hem de zorlayıcı olabilir. Zorlukların üstesinden gelmeye istekli olacaksınız. Çözülmesi gereken problemler halloluyor ya da geçmişe gömülüyor. Bekar Aslan burçları için ise kriterlerinizin çoğuna karşılayan bir aday çıkabilir, ılımlı yaklaşmakta fayda var.


Başak Burcu 2021 Yorumu

Umut vaat eden bir yıla hoş geldiniz. Yaşam tarzınızda büyük değişiklikler söz konusu olabilir. Büyük coşkuyla hedeflerinize ilerleyip hayatınızı bambaşka bir yöne sokmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda yeni fikirler, yeni yöntemler ve yeni tecrübeler denemek için birçok şans yakalayacaksınız. Çalışkanlığınız ve becerilerinizle göz önündesiniz. Muazzam potansiyelinizi ortaya çıkarmanın tam zamanı. Bazı durumlarda rutinlerinizde sıkışıp kalmak size engellese de büyük resme odaklanın her şey yolunda. Finansal açıdan oldukça istikrarlı olabilirsiniz. İşlerinizin ilerlemesi ve mülk sahibi olmanız sizi fazlasıyla memnun edebilir.


Başak Burcu 2021 Aşk Hayatı

Aşk hayatınız geçen yıla göre daha iyi konumda. Artık kendinizi daha rahat ifade ediyorsunuz. Bu durum ilişkinizde bütünleşme, samimiyet gibi kavramlara daha çok yer veriyor. Bekar Başak burçları ise, yıl sonuna doğru büyük bir aşkla karşılaşıp mutlu bir beraberliğe dönüşme fırsatı yakalayabilir.


Terazi Burcu 2021 Yorumu

Evren tutkularınızı yeniden canlandırmak için artık harekete geçti. Özellikle yoğun birkaç yıldan sonra, iyi bir motivasyona ve hayattan zevk almaya ihtiyacınız var. Bu yıl, yeni bir iş fikri veya başka fırsatlarla çok ileri gitmeye hazır görünüyorsunuz. Yeni hobilere, yeni arkadaşlıklara ve flört etmeyi denemeye istekli olacaksınız. Ancak önce zihninizde sizi geriye çeken engelleri bulup tek tek temizlemeniz gerekiyor. Yaratıcı becerilerinizi dünyaya sergilemeye hazır mısınız? Bu yıl, yapabilecekleriniz konusunda sizi daha ileriye gitmenizde teşvik ediyor. Şimdiye kadar hareketsiz kalan yeteneklerinizi devreye sokmanın tam zamanı. Şüphelerinizin üstesinden gelin, kendinize inanın sizin için parlak gelişmeler olabilir. Bu yıl büyük sorunlara işaret edecek hiçbir şey yok, ancak Mayıs-Haziran döneminde gelir-gider dengenize dikkat etmeniz akıllıca olacaktır.


Terazi Burcu 2021 Aşk Hayatı

İlişkinizde bazı iniş-çıkışlar olsa da, parterinize daha yakın hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Mevcut ilişkiniz daha mutlu ve daha iyimser hale geliyor. Bekar Terazi burçları için ise, aşk için birçok fırsatınız olabilir. Ancak biriyle bir ilişkiye girmeden önce akıllıca seçim yaptığınızdan emin olun. 2021 yılı, Terazi burcu için sevgi açısından zengin ve evlilik için mükemmel bir yıl gibi görünüyor.


Akrep Burcu 2021 Yorumu

Son yıllarda, kendi gücünüzün farkındalığını yaşadınız. Şimdi, kendinizi daha iyi tanıdığınız için enerjinizi nasıl kullanacağınızı ve onu yaşamla daha olumlu hale nasıl getireceğinizi bilecek konumdasınız. Her kademede daha dengeli olma yolunda küçük ama emin adımlarla ilerliyorsunuz. Aynı zamanda çılgın hayal gücünüzün ötesinde yeni deneyimlere yol açan olağanüstü değişikliklerin eşiğinde olduğunuzu da hissedeceksiniz. Bu yıl, önemli hedefleriniz; seçilen bir kariyer alanında ilerlemek ya da uzun zamandır aklınızda olan bir iş için harekete geçmek şeklinde olabilir. Başkalarıyla ilişki kurma biçiminize, zamanınızı nasıl değerlendirdiğinize ve ilgi alanlarınıza dikkat edeceksiniz. Kendinizi ifade etmenizi engelleyen durumlardan ve tutumlardan uzaklaşmaya çalışacaksınız. Enerjinizi verimli kullanmak, aileniz ve sevdiklerinizle verimli vakit geçirmek size iyi gelecektir.


Akrep Burcu 2021 Aşk Hayatı

2021'in ortasından sonra partnerinizle uyumun tadını çıkaracaksınız. Bazı anlaşmazlıklar çıksa da ilişkiniz hasar almadan üstesinden geleceksiniz. Partnerinizi ihmal etmemeye çalışın tatlı bir söz, sıcak bir jest mucizeler yaratabilir. Bekar Akrep burçları için ise, duygusal davranma eğiliminde olabilir. İşte bu yüzden birçok Akrep aşkı maksimum yoğunlukta yaşayacak ve bu dönemde kurulan ilişkiler kesinlikle mutlu olacaktır. Ancak aşk ve işi karıştırmayın, böyle bir kombinasyon olumsuz bir şekilde sonuçlanabilir.


Yay Burcu 2021 Yorumu

Yeni yılda ışıldamaya hazır mısınız? Hedeflerinizi ve planlarınızı gerçekleştirme şansınız olacak. Neyin tadını çıkarmak veya başarmak isterseniz isteyin, şans sizinle. Artık kendiniz için bir şey yapma zamanı geldi. Bu yıl yeteneklerinizi kanıtlayarak, başarıya ulaşmanızı sağlayacak büyük bir coşku göstereceksiniz. Profesyonel bir biçimde oldukça disiplinli ve yoğun bir şekilde çalışacaksınız. Yılın başında bazı mali engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle endişeleriniz aşk hayatınıza yansıyacaktır. Ancak, işleri daha hassas bir şekilde halletmeyi öğreneceksiniz. Bu yıl, hayatınızdaki fazlalıklardan kurtulma dönemi. Problemli arkadaşlıklardan, özgürlüğünüzü kısıtlayan ilişkilerden yavaş yavaş uzaklaşıyorsunuz. İçsel olarak kendinize hiç bu kadar yakın olmamıştınız. Artık sizi ilgilendiren tüm kararları, siz belirliyorsunuz.


Yay Burcu Aşk Hayatı

Aşk hayatınızı sorguladığınız dönemler olabilir. İlişkinize dair ortak kararlar almanız mümkün, bu her iki tarafa da iyi gelecek. Genel olarak daha tutkulu ve coşkulu olacaksınız. Bekar Yay burçları için ise, önemli bir ilişkiye başlama ve yeni bir aşamaya geçme söz konusu olabilir.


Oğlak Burcu 2021 Yorumu

Hazırlıklar başlasın! Son birkaç yıl sizin için biraz zorlayıcı geçmişti, artık harika bir döneme geçiş evresindesiniz. Bu dönemi verimli geçirmek sizin elinizde. Gerçekten ne istediğinizi bilmek ve bunun için zaman ayırmak son derece değerlidir bu yönde ilerlemek size fayda sağlayacaktır. 2021 yılı için büyük planlarınızı devreye sokmanın tam zamanı. Planlarınızı uygularken bir adım geriye gidip büyük resmi görmek, doğru kararları vermenize yardımcı olacaktır. Mali konularda ani kararlar vermeyin. Yatırımlarınızı planlamak ve hatta harcamalarınızı kontrol etmek sağlıklı bir karar olacaktır. Bunu rutin bir uygulama haline getirmeye çalışın. Birikimlerinizi aşırı stresten kaçınarak yavaş ve dikkatli bir şekilde yapmaya hazır olun. Bazı durumlarda hayal kırıklığı duygusu sizi ele geçirebilir. Zekanızla üstesinden geleceksiniz. Yılın sonunda birçok tecrübe kazandığınızı ve geleceğe daha emin adımlarla yürüdüğünüzü fark edeceksiniz.


Oğlak Burcu 2021 Aşk Hayatı

İlişkinizdeki zorlukların geride kaldığı, yüzünüzün güldüğü bir evredesiniz. Mükemmel uyumun tadını çıkarmaya hazır olun. Bekar Oğlak burçları için ise, güzel bir aşk kapıda olabilir. Ancak aceleyle karar verilen bir ilişki, uzun süre acı çekmenize neden olabilir, dikkatli olmakta fayda var.


Kova Burcu 2021 Yorumu

Yeni deneyimlere kucak açmak mı? Yaptığınız tüm seçimler ve deneyimler hayatınız üzerinde derin bir etkiye sahip olabilir. Bunlara bağlı olarak mali zenginlik, genişleyen çevre, evlilik ve eğitim alanlarında sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kişiliğiniz, görüntünüz, ve kendinize olan güveniniz en yüksek seviyede ilerlemeye devam ediyor. Bu yeni haliniz size gerekli olan motivasyonunuzu sağlayacaktır. Artık ileriye bakıyorsunuz! Hayatınızı yaşamaktan alıkoyan her şeyden kurtulmaya daha istekli olacaksınız. Başkalarına karşı tutumunuzda daha hoşgörülüsünüz, kişiliğinizin ise daha eğlenceli.


Kova Burcu 2021 Aşk Hayatı

2021 yılında aşk hayatınızda mutluluk ve memnuniyet vaat ediliyor. Ancak geçmişte olan problemler gün yüzene çıkabilir, ufak gerilmeler olsa da olgunlukla üstesinden geleceksiniz. Bekar Kova burçları için ise, duygusal bir dönem başlıyor. Bu yıl hayatınıza daha yaratıcı ve ilginç yeni insanlar girebilir.


Balık Burcu 2021 Yorumu

Ruhsal dönüşüm evresine merhaba! Geçtiğimiz yıllarda yaşanan zorluklar önümüzdeki zaman diliminde sizi ayakta tutacak daha derin bir güce dönüşüyor. Bu yıl sizin için ''gözü kara'' demek hiç de yanlış olmaz. Gerçek potansiyelinizi anlamayı ve kalbinizin arzusunu daha fazla keşfetmeye isteklisiniz. Hayatın iniş çıkışlarına daha sakin bir şekilde yanıt verebilir ve emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Kariyerinize çığır açacak şekilde yön veriyorsunuz. Köklü değişiklikler sizi hiç korkutmuyor, hatta heyecanlandırıyor. Şansınızın yüksek olduğu dinamik bir yıl sizi bekliyor.


Balık Burcu 2021 Aşk Hayatı

İlişkinizde gerçek değerinizi görme fırsatı yakalayacaksınız. Mutlu bir çift olma yolunda ilerlemek size huzur verecek. Bekar Balık burçları için ise, yeni bir aşkla tanışmanız bunu kısa sürede resmiyete dökmeniz mümkün olabilir.Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel