Göster

Yengeç Burcu Günlük Yorumu (5 Mart 2020 Perşembe)


Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5


Genel

Bugünü kendine ayırman senin için daha iyi olabilir. Çevrendeki insanlarla sağlıklı sınırlar çekebilirsin. Günü kendine ayırmak ve kendi isteklerini düşünmek sana daha iyi gelecek. O yüzden bu enerjiyi kendine saklamalısın.

Sağlık

Sakin ve huzurlu bir ortam oluşturmak zihnimizi boşaltmamız için güzel bir imkan sağlayabilir. Zihni boşaltmak stres ve gerginlikleri üstümüzden atmamızı sağlar. Bunun için harekete geçmek ve kendine güzel bir ortam hazırlamak sana düşündüğünden daha fazla etki sağlayabilir.

Aşk

İnsanlara karşı sınırlar belirlemek onları tamamen dışarıda tutmak için değildir. Karşındaki insanın sana nasıl davranacağını görmek içindir. Aşk konularında güzel etkiler görmek için içine kapanmamak ve sınırlar çekmek arasındaki farkı net bir şekilde görmen gerekebilir.

Para

Çevrendeki insanlarla her şeyi paylaşman gerekmez. Bugün maddi konularda kendi işine odaklanman daha iyi olabilir. Çevrendekilerin bu konulara daha az müdahale etmesi sana daha iyi sonuçlar sağlayabilir. Parasal konularda dikkatli olmalısın.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi