Göster

Yengeç Burcu Günlük Yorumu (4 Mayıs 2019 Cumartesi)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün etrafındaki insanların sana karşı tavırları kafanı karıştırabilir. Ya seninle daha fazla vakit geçirmek isteyecekler ya da seni tamamen görmezden gelecekler. Bu aşırı tepkilere karşı sükunetini korumak ve bazı şeyleri yavaşça halletmek seni daha rahatlatacak.

Sağlık

Bugün kaslarının fazlaca kasılması sana bazı ağrılar yaşatabilir. O yüzden olabildiğince esneme hareketleri yapman gerekiyor. Esneme hareketleri hakkında çok fazla bilgin yoksa bunun araştırmasını yapabilir ve güzel kaynaklar bulabilirsin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile daha fazla vakit geçirmek isteyeceğin bir gün. Karşındaki insanı daha fazla tanımak ve onunla arandaki muhabbeti arttırmak istiyorsan bugünün enerjisini iyi kullan. Çok güzel sonuçlar elde edebilirsin.

Para

Bugün seni yorabilecek konularda masraflara girebilirsin. Veya pek keyif vermeyen alışverişler yapabilirsin. Ancak bugün kendine ve evine yapacağın harcamalar sana daha iyi şeyler sunacak. O yüzden tembellikten kaçın ve yapman gereken masraflar için bir plan yap.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi