Göster

Yengeç Burcu Günlük Yorumu (31 Temmuz 2019 Çarşamba)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Romantik düşüncelerde kaybolabileceğin bir gün. Gerçek hayat ile romantik hayaller arasında gidip gelebilirsin bugün. Ayaklarının yere daha sağlam basması ve kararlarını daha dikkatli alman kalbinin kırılmasını engelleyecek bugün.

Sağlık

Daha fazla hareket etmen gereken bir dönemdesin. Bugün egzersizlerin ve hareketlerin seni sıktığını düşünebilirsin. Ancak keyif alacağın aktivite ve egzersiz derslerini incelemek ve kendine uygun olanını seçmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı yeni şeyler öğrenmeye odaklanmak senin için daha fazla önem taşıyabilir bugün. Bu kişi hakkında kafanda bir figür oluşturup ona inanmak yerine, onu tanımak için daha fazla zaman harcamalısın. Böylece kalbini nasıl bir insana vereceğini daha rahat bulacaksın.

Para

Ani kararlarla para harcamaktan uzak durmalısın bugün. Bir masraf yapman gerekiyorsa iki kere düşünmen gerekecek. Çevrende masraflarına ortak olması gereken ancak buna üşenen insanlar varsa eğer, dikkatli davranman gerekecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi