Göster

Yengeç Burcu Günlük Yorumu (30 Ocak 2020 Perşembe)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Olaylar, hissettiğin veya gördüğün gibi negatif olmayabilir. Şu sıralar yaşananlara çok negatif bakıyor olabilirsin. Ancak değişim kapıda ve bazı şeyleri görüş biçimin ilk olarak değişeceklerden. Kendini daha iyi hissetmek için fırsatlar yaratmak bu değişimin sana gelmesini kolaylaştırabilir.

Sağlık

Ne kadar dinlendiğin ve ne kadar hareket ettiğin eşit önem taşıyacak bugün. Vücudunu dinlendirdiğin kadar aktiviteni de artırmalısın. Ama burada amacın daha fazla yorulmak değil, enerjini artırmak için hareket etmek olmalı.

Aşk

Sevdiğin insan ile arandaki iletişimi artırmak için çaba göstermen gerekebilir. Karşındaki insanı anlamak ve onun hislerine göre hareket etmek seni biraz yoracak. Ancak aranızdaki ilişkiyi kuvvetlendirmek için bu çabayı göstermelisin.

Para

Maddi konularda bazı şeyleri oluruna bırakmak sana daha iyi gelebilir. Bu konularda son zamanlarda oldukça kaygılanıyor olabilirsin. Ancak negatif düşünce ve endişeler, elinde var olanın şeklini değiştirmek için yeterli olmayabilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi