Göster

Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2019 Pazartesi)


Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5


Genel

Daha önce kendin ile alakalı fark etmediğin özelliklerini fark edebileceğin bir gündesin. Bazı şeyleri fazlaca düşünmen olası, o yüzden kafana fazla şey takmamaya çalış. Önceliğini kendini geliştirmek gibi konulara verirsen hayatında daha yapıcı etkiler görebilirsin.

Sağlık

Enerji düşüklüğü yaşayabileceğin bir gün. O yüzden kendini toparlamak ve daha iyi hissetmek için daha aktif olmak isteyebilirsin. Sadece aktivite açısından da değil, zihnen de kendin için bir şeyler yapabilirsin. Meditasyon ve nefes egzersizleri sana bugün çok iyi gelecek.

Aşk

Reddedilme korkusu insanı gerebilir. Sen de kendini bugün bu şekilde hissederken bulabilirsin kendini. Duygusal konularda kendini fazla yormamaya çalış. Her şeyi aynı anda yaşamaya çalışma ve kafanı toparla. Etkisini daha iyi göreceksin.

Para

Kendini daha iyi hissetmek için daha fazla harcama yapmak isteyebilirsin. Enerjini arttırmak için alışverişe çıkabilirsin. Ancak bu harcamaları dikkatle yapmanda fayda var. Bir anda kendini maddi açıdan zorlamamaya çalış.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi