Göster

Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2019 Cumartesi)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün kendini iyi hissetsen de bazı konularda kendini gösterme fırsatı bulamayabilirsin. Aşk konularında dolu dolu olsan da sevdiğin kişiyle vakit harcayamayabilirsin. Veya işine odaklanmak isterken ilgilenmen gereken bir mevzu kalmayabilir. Bu güzel enerjiyi keyifli bir şeylere yönlendirmelisin.

Sağlık

Bugün enerjini gereksiz yere emen insanlardan uzak durmak daha iyi olabilir. Enerjini kendine saklamak ve gereksiz stresten uzak durmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. İnsanlarla arana sağlıklı bir sınır çekebilmelisin.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa bugün o kişiye daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsin. Onu daha iyi tanımak ve nelerden hoşlandığını görmek için algılarını açık tutabilirsin. Aşk konularında daha meraklı olacaksın.

Para

Eğer insanlarla ortak olarak bazı işlere odaklanıyorsan bugün maddi konularda sıkıntıya girmemek için herkesin yeteri kadar sorumluluk aldığından emin olmalısın. Parasal olarak daha iyi adımlar atmak için etrafındaki insanlara karşı biraz sert olmalısın.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi