Göster

Yengeç Burcu Günlük Yorumu (26 Ocak 2020 Pazar)


Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Arkadaşlarınla keyifli vakitler geçirmek isteyebilirsin. Ancak daha fazla insan ile muhatap olmak sende biraz gerginlik oluşturabilir. Bugün denge kurduğun ve hem kendine hem de sevdiklerine eşit derecede vakit ayırdığın takdirde daha keyifli bir gün geçirebilirsin.

Sağlık

Stres ve gerginliklere karşı önlem alman gereken bir gün olabilir. Gerginken vücudunun verdiği sinyalleri doğru alamıyor olabilirsin. Can sıkıntısını açlık, gerginliği uykusuzluk olarak görebilirsin. Bu durumlardan kurtulmak için stres atmaya yönelmelisin.

Aşk

Bugün hislerin konusunda kafan karışabilir. Hoşlandığın kişi ile arandaki durum hakkında tam bir sonuca varamayabilirsin. Aşk ve ilişkiler ile alakalı hızlı kararlar almamalı ve günü sakin bir şekilde geçirmelisin bugün.

Para

Bugün daha fazla para harcamak isteyebilirsin. Ancak bu hissiyatı bastırman gerekecek. Belli bir bütçe altında kalmak ve gereksiz masraflara girmemek sana daha iyi gelebilir. Bir şeyin etiketinde daha az fiyat gördün diye düşünmeden hareket etmemelisin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi