Göster

Yengeç Burcu Günlük Yorumu (23 Temmuz 2019 Salı)


Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5


Genel

Bugün birden fazla konuya odaklanman gerekebilir. Bazı konularda ilham almak ve yeni fikirler üretmek için birden fazla kaynağa bakabilirsin. Bu durumun sende baş ağrısı veya huzursuzluk yaratmasına izin vermemeli ve bir süre de olsa kafanı dinlemek için zaman yaratmalısın bugün.

Sağlık

Kendine ayıracağın zaman ne kadar artarsa keyfin ve rahatın da o kadar artacak bugün. Sağlığını ön plana alarak kendini zorlamadan hareket etmek ve temizliğine özen göstermek bugün daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Aşk

Sevdiğin kişinin bir sonraki adımını kestirmekte zorlanıyor olabilirsin. İlişkinizin gidişatı konuları çok fazla gündeme gelmiyor olabilir. Bugün bu konuda kendi fikirlerini ifade etmen aranızda daha güzel bir uyumun gerçekleşmesini sağlayacak.

Para

Parasal konularda etrafındaki insanlarla aynı fikirde olmayı bekleme bugün. Kendi düşüncelerini ifade etmekte zorlanabilir ve maddi konularda kendini zora sokabilirsin. Bugün kendi işine odaklanmak ve sana ait olan kazancı korumak daha önemli olabilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi