Göster

Yengeç Burcu Günlük Yorumu (23 Ekim 2019 Çarşamba)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5


Genel

Bugün maddi konularda dikkat gerektiren konulara özen göstermelisin. Kağıt işlerine özen göstererek ne yazıldığını dikkatle okuman ileride gereksiz masraflara girmeni engelleyebilir. Yapacağın harcamalarda özenli davranmalısın.

Sağlık

Vücuduna iyi gelmeyen gıdaları kesmen gerekebilir. Yediklerine dikkat etmen ve hareketlerine özen göstermen vücudunda daha rahat olmanı sağlayabilir. Rahat nefes almak ve kendini yormamak bugün önemli olacak. Bunların bir yolu yediklerine dikkat etmek ise bir diğeri de hareketlerini sıklaştırmak olabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye ilgini göstermek için güzel bir gün olabilir. Aranızdaki muhabbeti artırmak ve iletişimin aşk konularına gelmesi sizi birbirinize daha da yakınlaştıracak. Yüzeysel konuşmaları bir kenara bırakmanız ve daha duygusal olmanız gerekebilir.

Para

Bugün sorumluluklarını halletmen daha önemli olabilir. Hayallere dalmak veya keyfine göre para harcamak yerine senin için önemli olan konulara vakit ayırmak ve paranı bu konulara harcamak daha iyi olabilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi