Göster

Yengeç Burcu Günlük Yorumu (17 Temmuz 2019 Çarşamba)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelecek bugün. Evinde sakin bir gün geçirmek ve ilgilenmen gerekene şeylere odaklanmak, zihnini negatif düşüncelerden kurtarmana yarayacak. Biraz ev işi ve kişisel bakım, gününün güzel geçmesini sağlayabilir.

Sağlık

Bugün hem daha aktif olmak isteyecek hem de tatlı yemek isteyeceksin. Her ikisini de orantılı bir şekilde yaptığın sürece kendini kötü hissetmeyeceksin. Yediğin tatlıları telafi etmek için egzersizlere aşırı abanmamalı ve kendine dikkat etmelisin bugün.

Aşk

Bugün aşk konularında güzel bir iletişim seni bekliyor olabilir. Hiç beklemediğin bir insan ile yapacağın konuşmalar aranızda aşk kıvılcımlarının oluşmasına sebep olabilir. Bu kişi ile muhabbetlerin aşk hayatını şekillendirebilir bugün.

Para

Parasal konularda sıkıntılı bir gün geçirebilirsin. Ancak mevzu maddi kaygılardan öte o paraların nasıl harcanacağı ile alakalı olabilir. Çevrendekiler ile fikir ayrılıklarına düşebilir ve paranı kendi istediğin gibi harcamak isteyebilirsin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi