Göster

Yengeç Burcu Günlük Yorumu (17 Ağustos 2019 Cumartesi)


Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5


Genel

Bugün duyguların artabilir ve aldığın kararlarda duygularına yer verebilirsin. Seninle tartışmaya girmeye çalışanlara karşı dikkatli olmalı ve kendini ezdirmeden hakkına sahip çıkmalısın. Gerilimlerden uzak durman zor olsa bile nasıl tepki vereceğini kontrol edebileceksin.

Sağlık

Yediğin yemeklerin yeterince besleyici olduğundan emin olmalısın bugün. Tükettiğin her gıdanın içeriğini bilmen belki zor olabilir. Ancak genel olarak gün içerisinde tükettiğin besinlere dikkat etmeli ve ona göre bir beslenme programı çıkarmalısın.

Aşk

Bugün kendine vakit ayırmak ve aşk konularında kafanı dinlemek daha iyi gelecek. Etrafında olan biteni anlamak ve kendi iç sesini dinlemek için iyi bir gündesin. Aşk konularında kendine zaman vermeli ve durumları gözlemlemelisin.

Para

Bugün kendine zaman ayırmalı ve kendin için harcamalar yapmalısın. İstediğin şeylere para ayırmalı ve kendini genel olarak daha iyi hissetmek için neler yapman gerektiğini düşünmelisin. Bu konuda masraftan kaçınmaman gerekecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi