Göster

Yengeç Burcu Günlük Yorumu (14 Nisan 2020 Salı)


Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5


Genel

Bir şeyleri yoluna koymak için çaba göstermek isteyebilirsin bugün. Halledilmesi gereken konular, yarım kalan meseleler önceliğin olabilir. Bu konularda hem keyifli hem de kalıcı çözümler bulman olası. Kendini üretkenliğe vermelisin bugün.

Sağlık

Bugün kendine biraz zaman ve alan tanımalısın. Kafanı toparlayabileceğin bir yerde vakit geçirmek sana iyi gelebilir. Stres ve gerginlikleri atabilir, daha güzel şeylere odaklanabilirsin. Ayrıca bu alanda sana iyi gelecek egzersizlere de başlayabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda farklılaşan hisleri ve düşünceleri daha net görebilirsiniz. Daha önceden sizi mutlu eden şeyler artık sizi o kadar da ilgilendirmiyor olabilir. İlgi alanlarınızın değişmesi ve farklı şeylere yönelmeniz sizi bu ilişki hakkında düşündürebilir.

Para

Masrafları geciktirmemelisin. Bir şeyleri geciktirmek fazladan para harcamana sebep olabilir. Bir şeyler ikiye katlanmadan ve gereksiz faiz binmeden bugünden halletmenin yolunu bulmalısın. Daha sonrası için değil, bugünden harekete geçmen gerekecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi