Göster

Yengeç Burcu Günlük Yorumu (1 Mayıs 2019 Çarşamba)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Ailenle daha fazla vakit geçirmek isteyeceğin bir gündesin. İş ve okul gibi koşuşturmaların yorgunluğunu evinde, sevdiklerinle çıkarabilirsin. Bu güzel ortamlarda keyfin çok yerine gelecek bugün. O yüzden bunun kıymetini bil.

Sağlık

Bugün kendini bir anda tembellik ederken bulabilirsin. Rahat olmak ve vücudunu dinlendirmek güzel bir şey ancak işi tembellik boyutuna getirmemen gerekiyor. Eğer dışarı çıkmak gibi bir planın yoksa, evini toparlayarak ve temizlik yaparak hem zihnini boşaltabilir hem de enerjini arttırabilirsin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile aranda yaşanacak olan muhabbetler, aranızdaki bağın daha da kuvvetlenmesini sağlayabilir. Birlikte yapacağınız planlar, daha fazla vakit geçirmeniz için bir yol açacak size. O yüzden bugün iletişimde kalın.

Para

Bugünkü aktivitelerinde tek başına olman sana daha iyi gelecek. Etrafındaki insanların senden maddi olarak bazı beklentilere girmesi olası. O yüzden çok fazla harcama yapmamak için, parasal konularda tek başına karar almaya bak.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi