Yengeç Burcu Genel Özellikleri (22 Haziran - 22 Temmuz)

Su grubunda olan Yengeç’lerin yıldızları Ay’dır. Genel olarak iyi niyetli ve merhametlidirler. Her daim daha yükseği hedeflerler. İnsan ilişkiler gayet iyidir. Kimya alanında yetenekli oldukları gibi, hava ve deniz taşımacılığında da başarılı olabilirler. Yolculuğu da severler. Akrep, Balık ve Boğa burçları ile iyi anlaşırlar. Azim, bu burcun en belirgin özelliğidir. Azimle başarıya ulaşırlar. Aşkları da zamanla sadakate dönüşür. Geleneklerine son derece bağlıdırlar. Fakat sık sık tartışmayı severler. Bu burçta doğanların ruh halleri çok önemlidir. Kişilikleri yeterince olgun ve kendilerini kontrol etmeyi bilen yengeçler, ruh halini kolayca yönetir. Aksi durumdaki yengeçler duygularının esiri olurlar. Hayalperest ve romantik aşıklardır. Ama duygularını karşı cinse açıklayamayacak kadar gururludurlar. Utangaç oldukları için red edilmekten korkarlar. Sabırlıdırlar, çok tahammül ederler ve mücadeleci yönleri güçlüdür.

22 Haziran - 01 Temmuz Arasında Doğanlar

Sevdiklerine karşı daima büyük sevgi besleyip onlara karşı korumacı olurlar. Sevdiğini sahiplenirler. Geçmişe ilgi duyarlar. Nostaljiyi severler. Eski güzel anılar onlara huzur verir. Duygusal tarafları sanat alanında ilgilerini ortaya çıkarır. Bununla birlikte sanat alanında başarılı olabilirler.

02 - 11 Temmuz Arasında Doğanlar

Genellikle yüksek mevki, şöhret sahibi ve zengin olurlar. Çok duygulu, duyarlı ve sadıktırlar. Kadınlar hayatlarının sonuna kadar sadece bir erkeği severler. Erkekler de romantiklerdir, ayrıca evlerine düşkün ve şefkatlidirler. Fazla yemekten, alkollü içkilerden kaçınmalıdırlar

12 - 22 Temmuz Arasında Doğanlar

Yolculuk ve seyahati çok severler. Zengin ve şöhret sahibi olabilirler . Eskiye bağlılıkları vardır ve yakın çevreden kopmak istemezler. Eskiden yapılmış şeyleri yapmayı severler. Arkadaşlarına çok bağlıdırlar. Çocuklara karşı sevgi dolu olurlar.

Yengeç Burcu Erkeği

Şefkat dolu ve hassas erkeklerdir. Her daim yumuşak bir baba, koruyucu bir aşıktır. Aşkta azimli ve sabırlıdırlar. Kendilerini sevgileri uğruna feda edebilecek kadar yoğun yaşarlar hislerini. Uysal ve iyi huylu insanlardır.

Yengeç Burcu Kadını

Romantik ve masalsı ilişkiler isterler. Hayalleri hep film tadında aşklar yaşamaktır. Duygusal ve hassas olmalarına rağmen oldukça güçlü kadınlardır. Doğru bildiklerinden şaşmadan başarıya yürürler. Alışkanlıklarına da çok bağlılardır. Bir miktar gelenekçilik vardır ruhlarında. Anaç yapıları ile annelik konusunda çok başarılıdırlar. Evlerine çok bağlıdırlar. Kadını yengeç olan bir evde genelde huzur kaynağı onlardır. Yengeç burcu kadını yolculuğa bayılır. Bunalımlı dönemlerinde onlara en iyi gelecek şey düşünmektir. Yolculukta bunu çok iyi yaparlar.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel