Göster

Yay Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2020 Pazartesi)


Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5


Genel

Bugün iç sesin mantığından daha farklı şeyler söylüyor olabilir. Normalde iç sesine ve hislerine güveniyor olsan da bir şeyleri aceleye getirmemelisin. Bazı şeyleri net bir şekilde görmek için kendine zaman ayırman daha iyi olabilir.

Sağlık

Duygusal yoğunluğu fazlaca yaşıyor olabilirsin. Gerginlik ve stres seni çok üzmüş olabilir. Zihnini boşaltmak ve negatif enerjiyi üstünden atmak için kendine zaman vermen gerekecek. Canını sıkan konulara ara vermek ve daha farklı şeyleri gündeme taşımak senin için biraz daha iyi olabilir.

Aşk

Aşk konularında sürekli kendini ifade etmen gerektiğini hissedebilirsin. Bu negatif hissiyatı atlatmak için kendini geri çekmen gerekebilir. Karşı tarafın bir şeyleri görmek için çaba göstermesi, senin kendini anlatmak için çabalamandan daha kıymetli olabilir.

Para

Maddi konularda heveslerini diğer insanların çabalarından üstün görmemelisin. Herkesin maddi konuda beklentileri, herkesin bu konuda çabaları vardır. Etrafındaki kişilerden farklı olduğun yanılgısı sana parasal anlamda hata yaptırabilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi