Göster

Yay Burcu Günlük Yorumu (5 Mart 2020 Perşembe)


Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5


Genel

Bugün biraz cesur olman gerekebilir. Her zaman gitmediğin yerlere gitmek, farklı şeyler denemek, yeni şeyler keşfetmek… Hayatına katacağın yenilikler sana güzel etkiler katabilir. Hele bir de bu etkileri daha önceden deneyimlediğin şeylerle birleştirdiğinde çok daha mutlu olabilirsin.

Sağlık

Biraz daha fazla egzersiz sana daha iyi gelebilir. Tembelliğe boyun eğmemelisin. Hareket etmek ve aktif bir hayat tarzı benimsemek sana çok daha iyi bir etki sağlayabilir bugün. Dışarı çıkmalı ve hareket etmelisin.

Aşk

Aşk konularında güzel gelişmeler görmek için biraz kendini zorlaman gerekebilir. Bazı konularda beklenmedik gelişmeler görebilirsin. Bunlara nasıl tepkiler vereceğin ve enerjini nereye yönlendireceğin aşk konusunda daha güzel sonuçlar getirebilir sana.

Para

Maddi konularda deneyimlerin sana iyi sonuçlar verebilir. Parasal olarak daha fazlasını elde etmek veya tasarruf konularına odaklanmak, daha önceden yaptıklarından ders çıkararak oluşturabileceğin bir şey olabilir. O yüzden geçmişte olanları hatırlaman gerekebilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi