Göster

Yay Burcu Günlük Yorumu (4 Mayıs 2019 Cumartesi)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5


Genel

Bugün yeni şeylerle uğraşabilir ve hemen bir sonuç bekleyebilirsin. Ancak sabırlı olman gerekiyor. Emek verdiğin şey ile alakalı sonuç alabilmek için biraz daha zamana ihtiyacın olabilir. Bu zaman içerisinde daha önceden görmediğin bazı ufak tefek eksikleri de görmen olası.

Sağlık

Yediklerinde değişime gidebileceğin bir gün. Daha önceden sadece alışkanlık olarak tükettiğin bazı gıdalar varsa bunları daha yararlı yiyeceklerle değiştirmen gerekebilir. Bugün, bu değişimler senin sindirim sisteminin daha sağlıklı olmasını sağlayacak.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için kendinde bazı değişiklikler yapabilirsin. Normalden farklı giyinebilir veya saçını farklı tarayabilirsin. Bunlar ufak tefek de olsa sana çok iyi gelecek olan hareketler. O yüzden ilk önce aynada gördüğün kişiden memnun olmaya çalışmalısın.

Para

Bugün parasal konularda endişelenebileceğin bir gün. Ancak bu kaygıların yersiz olabilir. Elindeki paranın nereye harcanacağını ve ne kadarını biriktireceğini çok iyi biliyorsun. O yüzden gereksiz yere kafanda bazı şeyleri büyütmemeye çalış.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi