Göster

Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Şubat 2020 Cuma)


Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5


Genel

Maddi konularda güzel gelişmeler görmen olası. İlerisi ile alakalı farklı durumlarla karşılaşabilirsin. Eline bir para akışının geçmesi ve ileride daha fazla para kazanmak için bir fırsat yakalaman gününün daha keyifli geçmesine vesile olabilir. Sadece hemen para harcamaya kalkmamalısın.

Sağlık

Odaklanma sıkıntısı yaşıyorsan bunu çözmeye vakit ayırman gerekebilir. Zihnini boşaltmak ve meditasyon gibi konulara özen göstermek sana daha iyi gelecek. Zihnini boşaltmak ve stresten uzak durmak sana çok daha iyi bir enerji sağlayabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini kazanmak için çaba göstermen gerekebilir. Onunla daha keyifli vakitler geçirmek için planlar yapmak ve hoşlandığı şeyleri öğrenerek ona göre hareket etmek aranızda daha keyifli bir süreç başlatabilir.

Para

Maddiyat ile alakalı kendi içinde değişimler yaşaman gerekebilir. Paraya bakış açını değiştirmek için farklı konulara odaklanmak sana iyi gelebilir. Elini hemen cebine atmamalı ve durumları daha dikkatli gözlemlemek için zaman harcamalısın bugün.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi