Göster

Yay Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2020 Salı)


Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5


Genel

Hem kendine, hem sevdiklerine hem de içinde bulunduğun topluma yarayacak adımlar atmak özen ister. Sadece kendini değil de sevdiğin ve değer verdiğin insanları düşündüğün zaman bir şeylere daha fazla dikkat gösterebilirsin. Bugün bu tür eylemler daha fazla gündeminde olabilir.

Sağlık

Bir şeyleri zamanla çözebileceğini görmen gerekecek. Her şeyi aynı anda halletmeye çalışmak yerine zamana bölebilirsin. Sağlığını daha iyi bir noktaya getirmek için de ufak ufak adımlar atmaya başlayabilir, değişimi hemen bugün görmek yerine kendini kasmadan geleceğe odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı anlatamadığın ve içine attığın bir şeyler olabilir. Bugün bu konuları gündeme getirmen gerekecek. Bazı konularda açık olmak ve olanları dile getirmek için çaba göstermek, ilişkiniz adına daha iyi olabilir.

Para

Maddi olarak gereksiz masraflara girerek kısa süreli keyfi durumlara girmekten kaçınmalısın. Geleceğe dönük yatırımlarda bulunmak sana daha iyi gelebilir. Parasal açıdan ileriyi düşünmen gerekecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi