Göster

Yay Burcu Günlük Yorumu (10 Ekim 2019 Perşembe)


Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5


Genel

Bugün halletmen gereken birden fazla mesele olabilir. Seni yoran mevzulara vakit ayırman günün ilerleyen saatlerinde kendini ödüllendirmek istemene sebep olacak. Keyfini yerine getirecek aktivitelere veya seni mutlu edecek insanlara vakit ayırabilmen için sorumluluklarını erkenden halletmen gerekebilir. (Falcihane.com)

Sağlık

Vücudunun isteklerine dikkat etmen gereken bir gün. Eğer yorgun hissediyorsan dinlenmelisin. Eğer susamış hissediyorsan bol bol su tüketmelisin. Vücudunun rahatsızlıklarını daha rahat dile getireceği bir gün olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda iletişim azlığı çekebilirsin bugün. Halletmen gereken işlerin artışı, sevdiğin insanı düşünerek hareket etmeni zorlaştırabilir. Ancak sorumluluklarından kaçamayacağını görmeli ve sevdiğin kişiye açıklayıcı olmalısın.

Para

Bugün kafanı toparlamak ve parasal konulara odaklanmak için kendine zaman ayırman gerekebilir. Her ne kadar sosyal konulara odaklanmak istesen de bugün kafanı toparlamak ve parasal mevzulara özen göstermek için tek başına vakit geçirmen gerekecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi