Yay Burcu Genel Özellikleri (23 Kasım - 22 Aralık)

Ateş grubunda olan Yay burcunun yıldızı, zenginlik kaynağı olan Jüpiterdir. Yay burcu, gezmeyi seyahat etmeyi sever. Detaycıdırlar. Bir konuyu tüm detaylarıyla analiz etmek onların işidir. Bu detaycılıkları onları devlet işlerinde başarılı yapar. Bankacılık konusunda da meslekte başarılı olabilirler. Uğurlu sayıları 3,12 ve 582dir. Terazi ve Kova burçlarıyla çok iyi anlaşırlar. Yaylar neden sonuç ilişkilerini çok iyi analiz ederler. Bir olayın sonuçlarını önceden görmek, onların yetenekleri arasındadır. Öngörüleri genelde doğru çıkar. Dost canlısıdırlar ve arkadaşlık kurmakta hiç zorlanmazlar. Hem dostlarına, hem eşlerine sadıktırlar. Detaycı ve titizdirler, fakat bu özellikleri onlara karışılmadığı sürece kullanışlıdır. İşlerine karışırsanız hemen kafaları karışır. Sezgileri güçlü, girişken ve atılgandırlar. İlişkide saf aşık rolü onlarındır. Sadakatlerinin karşılğını da sonuna kadar beklerler. Açık sözlü ve dürüstürler.

23 Kasım - 2 Aralık Arasında Doğanlar

Açık kalpli, açık sözlü ve samimidirler. Konuşmayı çok severler fakat karsındakini dinlemeyi sevmezler. İki yüzlülükten nefret ederler. Kusursuz bir romantik değildirler ama çok duygusaldırlar.

3 - 12 Aralık Arasında Doğanlar

Duygusal anlamda romantik değillerdir.Özgürlüklerine düşkünlerdir fakat romantik ve kıskanç biriyle evlenirlerse evliklerini yürütmek için çok zorlanabilirler. Ay ve jüpiter sayesinde her meslekte genelde başarı sağlarlar. Sinirli bir yapıları vardır. Bunun yanında duygusallıkları onları kırılgan yapar. Çabuk kırılırlar. Başladıkları işleri yarım bıraktıkları çok olur. Bu, onların sabırsız taraflarının sonucudur. Sabretme konusunda sorunları vardır.

13-22 Aralık Arasında Doğanlar

Bu dönemde doğanlar disiplinli ve kendi davranışlarına hakimdirler. Genelde arkadaş sayıları azdır. Arkadaş seçiminde çok titiz davranırlar. Çevrelerinde az ama sağlam dostluklar kuracak insanlar tutarlar. Açık sözlü ve duyarlıdırlar. Aşklarına sadıktır. Genelde atletik ve sağlıklı olurlar.

Yay Burcu Erkeği

Yay burcu erkekleri, onları anlayabilen bir eşleri olursa çok mutlu olurlar. Bu mutluluk, onları iyi bir koca yapar. Anlamsız kıskançlıkları hoş görmezler. En çok kızdıkları şey dürüst olmayan iki yüzlü insanlardır. Kindar değillerdir kızgınlıkları çabuk geçer. Çok yönlü ve neşeli insanlardır. Daima kötümser olan ve hastalıktan şikayet eden kadınlardan hoşlanmazlar. Paraya çok önem vermezler. Sıkıcı işlerden hoşlanmazlar. Devamlı dostlarıyla birlikte olmayı isterler yalnız kalmak istemezler. Dürüst olmayandan, yalan söylenmesinden ve aldatılmaktan hiç hoşlanmazlar. Onların hayatlarına giren kadın, aynı zamanda onların en iyi dostu olmalıdır.

Yay Burcu Kadını

Yay kadını, çevresinde sevilir ve büyük bir karizmaya sahiptirler. Neşeli, enerjik ve başarılıdırlar. Kırılgan tarafları da vardır, bazen de çabuk sinirlenirler. Duygularının çabuk incinmesi Yay kadınını kırılgan ve hassas yapar. Bu, onların kendi kendilerini üzmelerine sebep olur. Genelde başarılıdırlar, fakat sabretme konusunda iyi değildirler. Bazen başladıkları işleri sıkılıp yarım bırakırlar.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel