Göster

Terazi Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2020 Pazartesi)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Kararlar almak çok zor olmamalı. Eğer bir konuda karar alman giderek zorlaşıyorsa seni bu ruh haline iten şeyin kökenine inmen gerekebilir. Geleceğin için daha rahat ve keyifli bir ruh hali elde etmek için bugün kolları sıvaman gerekebilir.

Sağlık

Sakin kalmak zihinsel direnç isteyen bir durumdur. Bu direnci oluşturmak için öz disiplin ve aktif bir hayat sana daha iyi gelebilir. Hareketlerinde istikrarlı olmak ve kendin için doğru olanı yapmak, stres ile daha kolay başa çıkmana vesile olabilir.

Aşk

Aşk konusunda yeni şeyler öğrenebilirsin. Karşındaki insanı daha fazla tanıyabilirsin. Aşk konularında kendi hislerini daha net görebilirsin. Bir şeyleri idrak etmek ve ona göre hareket etmek konularında daha net ve mantıklı olman gerekebilir.

Para

Çevrendeki insanlarla her şeyi paylaşman gerekmez. Bugün maddi konularda kendi işine odaklanman daha iyi olabilir. Çevrendekilerin bu konulara daha az müdahale etmesi sana daha iyi sonuçlar sağlayabilir. Parasal konularda dikkatli olmalısın.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi