Göster

Terazi Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2019 Salı)


Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5


Genel

Bugün hislerini saklamamalısın. Bu sadece duygusal anlamda değil, genel olarak karşına çıkan mevzular hakkında nasıl hissettiğini ifade etmek ile alakalı olabilir. Etrafındaki insanlarla iletişimini arttırman iş konularında da güzel bir fırsat çıkarabilir karşına.

Sağlık

Bugün egzersize daha fazla vakit ayırman gerekebilir. Veya genel olarak daha fazla hareket etmen gereken bir gün olabilir. Ancak bu hareketlilik enerjinin azalmasına sebep olmayacak. Aksine, kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Aşk

Aşk konularında sana neyin iyi gelip neyin gelmediğini daha kolay kestirebilirsin bugün. Sana mutluluk vermeyen bir ilişkin varsa bugün bunu sonlandırmaktan çekinmemelisin. Bazı şeylerin bir kesinliğe kavuşması kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

Para

Sevdiklerinle daha paylaşımcı olabileceğin bir gündesin. Gerek güzel fikirler gerekse parasal konular olsun herkesle birlikte ortak olarak bazı şeyler yapmak sana kendini daha iyi hissettirecek. Çevrendeki insanlara parasal konularda güvenmen gerekecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi