Göster

Terazi Burcu Günlük Yorumu (4 Mayıs 2019 Cumartesi)


Aşk

4/5

Sağlık

1/5

Para

4/5


Genel

Bugün, kendi sorunlarını çözmek için etrafından destek beklememelisin. Kendi hayatının kontrolünü eline alman sana daha iyi gelecek. Ayrıca bu durum sende bazı kaygılar yaratabilir. Bunu atlatmak için kendine olan güvenini arttıracak bazı şeyler yapabilirsin.

Sağlık

Vücudunun sana verdiği sinyalleri görmezden gelmemelisin. Her ne ile alakalı olursa olsun, sağlığın için daha dikkatli davranman gerekiyor bugün. Bol bol su tüketmeli ve kafein içeren içeceklerden uzak durmalısın. Daha az çay ve kahve tüketmek sana kendini daha iyi hissettirecek.

Aşk

Bugün ilgini çok çekecek bir insan ile tanışman olası. Eğer bir ilişkin varsa ve sevdiğin kişi ile birbirinize vakit ayıramıyorsanız, bugün bunun için bazı adımlar atabilirsiniz. Her ne olursa olsun, karşındaki insan ile daha fazla konuşmaya çalış.

Para

Bugün beklemediğin bir anda karşına ekstra bir masraf çıkabilir. Parasal olarak günü kurtardığını düşünürken bir anda karşına çıkacak olan bu masraf seni biraz yorsa da bugün bunu halletmekte fayda var. Daha sonraya bırakıp daha büyük masraflarla uğraşmaktansa bugün, bu meseleyi çözmen daha iyi olacak.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi