Göster

Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2019 Pazartesi)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5


Genel

İlgini çeken bazı konular ile alakalı güzel konuşmalar yapabileceğin bir gündesin. Bugün dinleyeceğin insanlar sana, hayatın ile alakalı daha güzel ilhamlar verebilir. Yeni konular öğrenmek ve kendini geliştirmek için bazı adımlar atabilirsin.

Sağlık

Bazı konulara kafanı çok takarsak günün sonunda kendimizi çok yorgun hissederiz. Terazi burcu da bugün bu şekilde hissedebilir. Kendi enerjini düşürmek yerine, farklı konulara odaklanarak kendini daha iyi hissedebilirsin. Bugün, zihinsel yorgunluklarının vücudunu çok fazla etkilemesine izin verme.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı etraftan bilgi toplamak isteyebileceğin bir gün. Ancak aşk konularında, ilgini çeken kişiler ile alakalı etraftan bilgi toplamak yerine o bilgiyi, o kişinin ağzından almak daha kıymetli. Sen de bugün hoşlandığın kişi ile iletişime geçmeyi deneyebilirsin.

Para

Maddi konularda ortaya koyduğun emeklerin karşılığını yavaş da olsa almaya başlayacağın bir gündesin. Eğer para kazanmak için bir adım atmadıysan, bugün atmayı düşünebilirsin. Kazanç elde etmek için sarf edeceğin emekler sana güzel sonuçlar getirecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi