Göster

Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Nisan 2019 Pazar)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün yeni bir insan ile tanışıp onunla konuşma fırsatı elde edebilirsin. Edineceğin yeni arkadaşlık sana bugün çok güzel enerjiler katacak. Yeni şeyler öğrenebileceğin ve farklı fikirler edinebileceğin bir gündesin.

Sağlık

Bugün aynaya baktığında gördüğün kişide değişim yapmak isteyebilirsin. Sağlığına odaklanmak yerine dış görünüşünü nasıl değiştireceğine odaklanabileceğin bir gündesin. İstediğin gibi görünmek için bazı planlar yaparak kendini bu konuda daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

Hayatın ile alakalı planlar yaparken sevdiğin kişilerin etkisinden yararlanacağın bir gün olacak. Kendi hayatını düşünürken sevdiğin kişiyi de dahil etmek isteyebilirsin. Sevdiğin kişi ile daha fazla vakit geçirmek bugün seni çok daha iyi hissettirecek.

Para

Maddi konularda daha önceden izlediğin yoldan farklı bir yola sapabilirsin. Yenilik yapmak isteyebilir ve daha fazla kazanç elde etmek için farklı fikirler üretebilirsin. Ancak bazı şeylerin kontrolünü elden bırakman senin için daha iyi olacak. Bugün maddi konularda kaygılarını dindirmeye çalışmalısın.



Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi