Göster

Terazi Burcu Günlük Yorumu (26 Ocak 2020 Pazar)


Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5


Genel

Bilgisayar ve internet üzerinden daha fazla şey öğrenebilirsin bugün. Daha mantıklı konulara vakit ayırmak ve parasal konularda yeni keşiflerde bulunmak için bakış açını değiştirmen gerekecek. İnternet ve bilgisayar ikilisi sana bu konuda güzel çözümler getirebilir.

Sağlık

Meşguliyet ve yorgunluk vücudunda iyi etkiler bırakmıyor olabilir. Bugün daha sağlıklı bir gün geçirmek için kendine dikkat etmeli ve yeterince dinlendiğinden emin olmalısın. Vücudunun ihtiyaçlarına önem göstermen gereken bir gün olacak.

Aşk

Aşk konularında birden fazla etkiye açık olabilirsin. Aklında veya kalbinde birden fazla insan olabilir. Bu kişileri tanımak ve hangisinden gerçek anlamda hoşlandığını görmek için biraz zamana ihtiyacın olacak. Ani kararlar vermemelisin bugün.

Para

Etrafındaki insanlarla maddi konularda konuşmak istemiyor olabilirsin. Ancak parasal konularda çevren ile uyumun önemli olabilir bugün. Yaşanan güzel gelişmelerin yanında aynı zamanda sıkıntılı durumları da gözlemlemeli ve ortak kararlar almalısınız.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi