Göster

Terazi Burcu Günlük Yorumu (26 Nisan 2019 Cuma)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5


Genel

Maddi konularda kendini daha iyi hissedeceğin bir gün. Yapacağın bazı değişimler hayatını genel olarak etkileyebilir. Genel anlamda bazı büyük değişimlere gitmek isteyebilirsin kendi hayatında. Ve işte bugün bunu planlamak için harika bir gün. (Falcihane.com)

Sağlık

Enerjini başka şeylerle harcamayı bırakman gereken bir gün. Bugün kendine ve iç dünyana biraz zaman ayırabilirsin. Etrafında olana bitene harcadığın emek ve efor seni yorabilir. O yüzden bugün biraz daha dikkatli olman gerekebilir.

Aşk

Hayatına yeni giren birisi varsa onu tanımak için iyi bir gün. Kendisinin sana çok farklı gelecek olan tavırları seni büyüleyebilir. Eğer bir ilişkin varsa, sevdiğin kişinin farklı yönlerini görebilirsin.

Para

Maddi olarak sahip olduklarınla övünebileceğin bir gündesin. Etrafındaki insanlara bu konuda üstünlük göstermek isteyebilirsin. Ancak günün sonunda oturup gerçekten neye ihtiyacın olduğunu bir kez daha sorgulaman gerekebilir. Harcamalarını yarına göre ayarlaman daha iyi olacak.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi