Göster

Terazi Burcu Günlük Yorumu (25 Nisan 2019 Perşembe)


Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5


Genel

Bugün farklı fikirlere açık olacağın bir gün. Ancak bugün bir karar almak için acele etmemelisin. Bazı planlar yapmak için daha geniş bir zamanı kullanman ve acele etmemen gerekebilir. Daha iyi bir fikir edinmek için bugünü bol bol araştırmaya ayırabilirsin.

Sağlık

Geceleri uykun bölünüyorsa, kaygı sıkıntıları yaşıyor olabilirsin. Kaygılara kapılıp vücudunu strese teslim etmeden, sakince, kendini daha iyi hissetmek için bazı adımlar atabilirsin. Bir kitap okumak, derin bir nefes almak veya esneme hareketleri yapmak sana iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda ufak gerginlikler olabilir. Onunla derin muhabbetlere girmek yerine birlikte güzel vakit geçirmek ve eğlenmek için bazı adımlar atman, size daha iyi gelebilir. Eğer hoşlandığın ancak konuşamadığın bir insan varsa, bugün tersine gitmemeye bak.

Para

Para kazanmak için bol bol yeni fikirler edineceğin bir gün. Ancak yatırım yapmak için aceleci davranma. Paranı harcama konusunda daha dikkatli davranabilirsin. Kazanma konusunda ise aklına gelen fikirlere güvenebilirsin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi