Göster

Terazi Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2019 Çarşamba)


Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5


Genel

Bugün senin için güzel bir gün olacak. Keyfinin yerinde olacağı ve sosyal konulara daha fazla önem vereceğin bir gün. Daha önceden yaşadıklarını değerlendirmek ve daha objektif kararlar almak kendin için düzgün bir yol çizmeni sağlayacak.

Sağlık

Sevdiklerinle vakit geçirmek ve onlarla bol bol muhabbet etmek kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. Stresin vücudundaki etkilerini atmak için sevdiğin insanlara vakit ayırman ve bol kahkahalı aktiviteler hazırlaman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı gerginlikler olabilir bugün. Veya daha önceden yaşadığın ve sana sıkıntı vermiş olan bir ilişki hakkında neler olup bittiğine dair daha net bir fikrin olabilir. Bazı şeyleri yeni bir ışıkta görmek, aşk konularında daha sağlam adımlar atmanı sağlayabilir bugün.

Para

Daha önceden aldığın maddi kararları bugün sorgulayabilirsin. Aldığın kararlardan geri dönmek veya daha farklı konulara para ayırmak isteyebilir ve yeni stratejiler geliştirebilirsin bugün. Parasal konularda stresi azaltmak için farklı konulara odaklanman gerekebilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi