Göster

Terazi Burcu Günlük Yorumu (24 Nisan 2019 Çarşamba)


Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5


Genel

Bugün, iş veya okul ile alakalı konuların sosyal hayatını normalden fazla etkilediğini fark edebilirsin. Arkadaşlarına eskisi kadar vakit ayırmadığını düşünüyorsan eğer, onlarla bir plan yapmak için güzel bir gün olacak. Zaman planlaması konusunda kendinle yarışacağın bir gün.

Sağlık

Dışarıdan gelen etkilere açık olursan eğer enerjinin bir anda düştüğünü fark edebilirsin. İnsanların seni bu şekilde negatif olarak etkilemesine izin verme ve stresle başa çıkabilmek için ufak tefek de olsa bazı egzersizler yapmaya çalış. Bugün kendini bu tür şeylerle daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

Bugün sosyal olarak daha aktif olman yeni ve daha ilgi çekici insanlarla bir araya gelmene vesile olabilir. İlgini çekecek olan bu kişiye karşı bazı duygular hissetmeye başlayabilirsin. Daha açık fikirli olmalı ve bu kişiyi tanımaktan kaçınmamalısın.

Para

Sosyal ortamlara girmek veya arkadaşlarınla dışarıda para harcamak konusunda kendini suçlu hissetmemeye çalış. Bazen bu tür harcamalar bize daha güzel günlerin geleceğini hatırlatır. Aşırıya kaçmadan yapacağın harcamalar seni çok daha mutlu edecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi