Göster

Terazi Burcu Günlük Yorumu (23 Ekim 2019 Çarşamba)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5


Genel

Uzun vadeli planlar kurmak ve stratejini buna göre belirlemek daha iyi olabilir. Bu aralar insanlarla arandaki parasal muhabbete bir dur demen ve kendin için planlar yapman gerekecek. Geleceğini düşünerek hareket etmek sana daha iyi gelebilir.

Sağlık

Etrafındaki insanların sağlıklarını düşünerek hareket etmen güzel bir şey. Ancak bugün kendi sağlığına odaklanmalısın. Başkalarına destek olmak yerine kendi sağlığını iyi bir hale getirmen gerekebilir. Kendini daha iyi hissetmek için vücudunu dikkatle dinlemeli ve ihtiyaçlarına odaklanmalısın bugün.

Aşk

Hem kendin için hem de sevdiğin kişi için bazı sürprizler yapabilirsin bugün. Birlikte daha keyifli vakitler geçirmek için birbirinizi gaza getirebilirsiniz. Düşünceli hareketleriniz ile aranızdaki muhabbeti artırmanız olası.

Para

İnsan ilişkilerinde araya para girerse durumlar karışabilir. O yüzden dikkati olmalısın bugün. İnsanlarla maddi konuları konuşurken kelimeleri dikkatle seçmeli ve onların fazla müdahaleci olmasına izin vermemelisin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi