Göster

Terazi Burcu Günlük Yorumu (22 Nisan 2020 Çarşamba)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Kafanı toparlamak biraz zor olabilir. İçinde bulunduğun ortam ile uyumlu düşüncelerin olmayabilir. İçine attığın ve görmezden geldiğin şeyler dışarı çıkmak için çaba gösterebilir. O yüzden iç sesini dinlemek ve aklından geçenleri bastırmamak daha önemli olabilir.

Sağlık

Stres ve gerginlik seni biraz yorabilir bugün. Stresin ve bu gerginliğin vücudunda fiziksel etkiler bırakması için esneme hareketlerine özen göstermen gerekebilir. Kendini daha iyi hissetmek için kaslarını esnetmeli ve hareket kabiliyetini artırmalısın.

Aşk

Aşk konusunda büyük hislere girmek ve daha fazlasını beklemek olası. Bazı şeyleri dile daha rahat getirebilirsin. Beklentilerini ifade etmenin sende iyi bir etki yaratacağı kesin ancak karşı tarafın bir şeyleri hazmetmesi için zamana ihtiyacı olabilir.

Para

Etrafında parasal anlamda çok bilen insanlar olabilir. Her şeyi lafta kalan ancak eyleme geçmeyen insanlara karşı dikkatli olman gerekecek. Bu tür konularda kendine ve bütçene dikkat etmeli, her şeye inanmamalısın.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi