Göster

Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2020 Perşembe)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün ruhen ve bedenen bir dengede olmak isteyebilirsin. Bu dengeyi yakalamak için her zaman dikkatini verdiğin bazı şeylerden kendini geri çekmen gerekebilir. Bir şeyler için kendini öne atmamalı, bazı şeylerin sana kendiliğinden gelmesine fırsat tanımalısın.

Sağlık

Etrafındaki insanlara karşı sabrının tükendiğini hissediyorsan kendini biraz geri çekmenin vakti gelmiş olabilir. Kafanı boşaltmak, dinlenmek ve kendine odaklanmakdaha iyi olabilir. Biraz geri durmak sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Eğer bir ilişkin varsa bu ilişkiye daha farklı bir bakış açısıyla yaklaşabilirsin. Sevdiğin kişiyi anlamak ve onunla iletişimini artırmak için farklı adımlar izlemen gerekebilir. Aşk ve ilişkiler konusunda yeni şeyler öğrenebilirsin bugün.

Para

Eğer maddi konularda içinde bulunduğun durum seni sıkıyorsa ve ilgini kaybediyorsan bir şeyleri yanlış yapıyor olabilirsin. Parasal açıdan kendini daha iyi hissetmek ve işlerine odaklanmak için yeni ve yaratıcı fikirlere odaklanman gerekebilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi