Göster

Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Mayıs 2019 Perşembe)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün yapmak istediklerin ile yapmak zorunda oldukların arasında kalabilirsin. Uğraştığın şeylerin sonucunun az olduğunu düşünerek kendini üzmemeye çalış. Ufak da olsa attığın adımlar yakın bir zamanda sana güzel sonuçlar verecek, o yüzden dikkatini dağıtmamaya çalışmalısın.

Sağlık

Etrafında olan bitenle başa çıkmak için zihinsel bir kuvvete ihtiyacın olduğu doğru. Ancak bu zihinsel kuvvete sahip olmak için bir öz disiplin sahibi olman da gerekiyor. Bugün, vücudun konusunda daha mantıklı adımlar atmak ve kendine yeni egzersiz programları çıkarmak senin için daha iyi bir seçim olacak.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile aranda çıkan ufak tefek sıkıntıları çözmek için çok üsteleme. Bazı konular, zamana bıraktığın zaman çok daha iyi bir şekilde çözülür. Karşındaki insana ısrarcı davranman ise yapıcı olmaktan çok yıkıcı olabilir.

Para

Maddi konularda kendini iyi hissetmek için geçmişine değil, geleceğine odaklanman gerek. Bugünkü enerjin seni sürekli eskiden sahip olduğun şeyleri düşünmeye itebilir. Ancak parasal konular ile alakalı olarak yarına odaklanmak sana daha iyi gelecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi