Göster

Terazi Burcu Günlük Yorumu (19 Eylül 2019 Perşembe)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5


Genel

Bugün etrafında bazı gerginlikler yaşanabilir. Dramadan uzak durmak ve insanların kavgalarına karışmamak daha iyi olacak. Bugün kendine vakit ayırmak hem sağlığın için hem de huzurun için önemli olabilir.

Sağlık

Strese karşı önlem almalı ve duygusal gerilimleri hayatından uzaklaştırmalısın. Bugün kendine vakit ayırarak ve gereksiz muhabbetlere girmeyerek vücudunda birikebilecek negatif etkilerin önüne geçebileceksin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile ortak kararlar almak ve yeni şeylere odaklanmak size daha iyi gelebilir. İleri bir tarih için planlar yapabilir ve bu planlar için adımlar atabilirsiniz. İkinizin de birbirinizi düşünerek hareket etmesi güzel etkiler getirebilir bugün.

Para

Etrafındaki insanlarla aranda daha güzel bir uyum ve anlayış olduğu zaman, parasal konularda da kendin için daha güzel kararlar alabiliyorsun. Bugün çevrende olan biteni anlama ve ona göre hareket etme zamanı. Böylece gereksiz masrafları kısabilir ve çevrendekilerle daha sağlıklı ilişkiler kurabilirsin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi