Göster

Terazi Burcu Günlük Yorumu (15 Ekim 2019 Salı)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5


Genel

Gece rüyalarında gördüklerine dikkat etmen gerekebilir. Eğer son zamanlarda daha fazla kabus görmeye başladıysan bilinç altına atmış olabileceğin şeylerin seni rahatsız ediyor olması olası. O yüzden seni sıkan mevzularla yüzleşmen gerekebilir.

Sağlık

Stres ve yorgunluk vücudunu güçsüz düşürebilir bugün. Kendini toparlamak ve enerjini yükseltmek için düzgün beslenmeli ve gün içerisinde ne kadar sıvı tükettiğine dikkat etmelisin. Ağır hareketlerden kaçınman da iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda seni sıkan bazı mevzular var ve sen bunları görmezden geliyorsan bu konuları konuşmanın vakti gelmiş olabilir. Aranızda daha fazla iletişim olması bu sıkıntıların sendeki etkisinin azalmasını sağlayacak.

Para

Parasal anlamda çevrendeki insanların hareketlerini anladığını düşünebilirsin. Bu kişilerin neden ve nasıl adımlar attığını görmen mümkün ancak yine de onlarla aranda bir sınır olması gerekebilir. Sadece sen onları daha iyi anladın diye aranızda iyi bir iletişim olmayabilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi