Göster

Terazi Burcu Günlük Yorumu (14 Nisan 2020 Salı)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5


Genel

Değişim istiyor olabilirsin. Bir süredir seni mutlu etmeyen konularda bir değişim araman olası. Bu değişime iyi bir yön vermek için insanlarla iletişimini artırmalı ve çevrenden tavsiyeler almalısın. Hiç beklemediğin kadar iyi şeyler duyabilirsin bugün.

Sağlık

Sağlık açısından yeni hedeflere odaklanıyorsan, o zaman gerçekçi hedefler seçmelisin. Eğer vücudunun değişimini görmek istiyorsan gerçekçi kalman gerekecek. Bir ayda yirmi kilo vermek gibi imkansız ve sağlıksız şeylerden uzak durmalısın.

Aşk

Aşk konusunda ufak ufak yeni bir etkiye kendini açabilirsin. Zamanla daha güzel iletişim kuracağın birisiyle flörtleşmen olası. Kalbini yeni aşk etkilerine açmak ve muhabbete kendini hazır hissetmek mutlulukta şansını artıracak.

Para

Bir bütçe ayarlamak ve ona göre hareket etmek hem sana hem de sevdiklerine daha fazla yarayabilir. Maddi açıdan daha sağlıklı hareket edebilmek için dikkatli davranman gerekecek. Parasal açıdan bir şeyleri düzene koymak ve bir bütçe ayarlamak sana düşebilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi