Terazi Burcu Genel Özellikleri (24 Eylül - 23 Ekim)

Bu burçta doğanların yıldızı Venüstür. Venüs, güzellik ve sevgiyi temsil eder. Terazi burcundan olanlar dengeli, güçlü ve zariftirler. Gösterişe meraklıdırlar. Yengeç burcu Kova ve İkizler burcu ile iyi anlaşırlar. Uygun eş adayları da bu burçlar olabilir. Hukuk ve politikada başarı gösterebilirler. Ayrıca sanat ile de ilgilidirler. Bankacılık da başarı gösterecekleri meslekler arasındadır. Adaletin koruyucuları gibidirler. Haksızlığa gelemezler. Nerede bir adaletsizlik var, seslerini yükseltmekten hiç geri kalmazlar. Kolay insanlar değildir. Bu yüzden ilişkilerini sağlıklı bir şekilde sürdürmekte zorlanırlar. Bu burçta doğanların sevdiği insanlar onlar için çok özeldir ve aradığı kişiyi bulunca da evlenirler.Onların hayatı sukunet ve mutluluktur. Ayrıca çok sağlam bir yapıları vardır. İş konusunda da destek bulurlarsa zengin bile olabilirler.

24 Eylül - 3 EkimArasında Doğanlar

Yuvalarında sıcaklık ararlar ama sorumluluk almaktanda hoşlanmazlar. Kıskanç değillerdir ama özgürlüklerininde kısıtlanmasını istemezler. Her zaman ümit doludurlar. Dürüst bir yapıya sahiptirler ama aynı dürüstlüğü karşı taraftan da beklerler.

4 - 13 EkimArasında Doğanlar

Evlerini severler ve bağlıdırlar. Kendilerini evlerinde güvende ve rahat hissederler. Genelde çevreleri onları hoş bulur ama sık sık ruh halleri değişir. Duyguları ve hissedişleri eşsizdir. Bu yüzden sanata ilgileri vardır. Sanat düşkünlükleri, sanat ile ilgilenen insanlarla ilişki kurmalarını sağlar. Bu tür insanlara yakın olmayı çok severler.

14 - 23 Ekim Arasında Doğanlar

Bu dönemde doğan Teraziler, çok uyumlu insanlardır. Hissi konularda tartışmayı çok severler ve sonuçları hemen kabul ederler. Sorgulamaya ihtiyaç duymadan bunu yaparken gerçekleri pek düşünmezler. Sezgileri de çok güçlüdür ama sorunları değerlendirirken bu güçlerinden pek faydalanmazlar.

Terazi Burcu Erkeği

Bu burcun erkeği koca olarak anlaşılması en güç insandır. Evlerine köklü bağlarla bağlı değillerdir fakat zarafeti ve inceliği sayesinde geçinilmesi kolay bir kocadır. Neşeli, iyi bir arkadaştır.Kederli ve evhamlı kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Evde yaşarken eşyaların düzenli olmasını ister. Duygusal ve hassas bir kalbe sahip oldukları için sert ve fevri hareketlerden hiç hoşlanmazlar. Teraziler, karşılarındaki insanın da aynı şekilde nazik ve sevecen olmasını beklerler. Ilımlı insanlarla ilişki kurmaları daha kolaydır. Kendisine yapılan haksızlıklar ve ilgisizce davranışlar onu evden uzaklaştırır. Eşini her zaman bakımlı şık ve süslü görmekten hoşlanırlar hatta sabahları bile karşısında makyajlı eş görmek isterler.

Terazi Burcu Kadını

Erkek mizacını en iyi anlayan insanlardır. Erkekler tarafından kolayca farkedilirler. Güzelliğe düşkündür. Güzel olmayı çok iyi becerirler. Duygusal ve hassas tarafları da vardır. Olayları kendi duygularıyla yorumladıkları için, kendi bildiklerinden şaşmazlar. Sevdiği erkeğe özgürlük bağışlamasını severler. Çok hassastırlar. Eşlerinin, terazi burcu kadınlarının, güzellik, düzen ve adalet tutkusu olduğunu bilmeleri gerekir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel