Göster

Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Şubat 2020 Cuma)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

İnsanlarla iletişimini kuvvetli tutmak demek onlarla her şeyi paylaşmak demek değildir. Onlarla iletişimini sağlıklı bir ölçüde tutarak mesafeyi korumak anlamına da gelir. Her fikir ayrılığına tartışma olarak yaklaşmaz ve yapıcı kalırsan birden fazla güzel gelişme görmen olası. Gerginliği kontrol etmeyi öğrenmen gerekebilir.

Sağlık

Günlük rutinini kuvvetlendirmek ve öz disiplinini harekete geçirmek sana iyi gelebilir. Bir şeyleri boşlamamalı ve programına göre hareket etmelisin. Sağlıklı kalmak ve enerjini kontrol etmek için öz disiplinini kuvvetlendirmen gerekecek.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa aranızdaki buzlar eriyebilir bugün. Aranızda daha keyifli konuşmalar yaşanabilir. Hoşlandığın kişiyle daha sağlıklı bir iletişim kurabilirsin. Aşktan beklentilerin artabilir bugün.

Para

Etrafında olan bitenin maddi olarak seni çok fazla etkilememesi için kendine çeki düzen vermen gerekebilir. Yaşananları kontrol altında tutmak için dışarıya bağımlılığını azaltman gerekecek. Kendi paranın hakimi olmak için çaba göstermelisin bugün.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi