Göster

Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2020 Perşembe)


Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5


Genel

Yeni bir iş fırsatı karşına gelebilir. Eline daha fazla para geçmesini sağlayacak bir fırsata odaklanabilirsin. Bu fırsatı nasıl değerlendireceğin senin açından önemli olacak. Ancak bu tür kararlar alırken negatif düşünce sarmalına girmeden, olaylara yapıcı yaklaşarak odaklanmalısın.

Sağlık

Yediklerine özen göstermek bugün öncelik vereceğin bir konu olabilir. Daha sağlıklı beslenmek açısından yeni kararlar alabilir, mutfağa daha sık girebilirsin. Kendin için daha iyi yemekler hazırlayarak vücudunun alması gereken besinleri tüketebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda hayallere dalman mümkün. Ancak bazı şeyleri sadece beklentilerine göre yaşamayı düşünmemelisin. İstek ve dilekler bir şey, gerçeklik başka bir şeydir. Aradaki dengeyi kurmak da bugün sana düşebilir.

Para

Maddi konularda daha önceden sana güzel getirisi olmasını beklediğin ancak işe yaramayan konuları değiştirmen gerekebilir. Maddi olaylarda yenilik yapmak sana daha iyi gelebilir. Parasal açıdan farklı düşünmen gerekecek bugün.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi