Göster

Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Mayıs 2019 Perşembe)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün etrafındaki insanlardan farklı düşüneceğin bir gün. Farklı fikirlerin, karşındaki insanların gücenmesine sebep olabilir. O yüzden etrafındaki insanlardan farklı düşüncelerin varsa bunları bir süreliğine de olsa kendine saklamayı düşünebilirsin.

Sağlık

İnsanın kendisiyle daha barışık olması ve duygularını tam anlamıyla hissedebilmesi, fiziken daha kuvvetli olmasından geçer. O yüzden bugün, kendini daha iyi hissetmek için daha fazla egzersiz yapmayı düşünebilirsin. Eğer elinde bir plan yoksa, bugün bunu çıkarmak için iyi bir gün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile kafanızda daha ciddi konular ve uğraşılması gereken meseleler olabilir. Ancak bu, birlikte vakit geçiremeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Birbirinize destek olmak için iyi bir gün, bu enerjiyi iyi kullanmalısın.

Para

Bugün, üzerinde çalıştığın konuların sana nasıl bir kazanç sağlayacağını görmek isteyebilirsin. İşine daha iyi odaklanabilmen için öncesinde maddi olarak ne kazanacağını hesaplaman gerekebilir. Bu durumu iyi değerlendirerek maddi bir plan yapabilirsin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi